Dalies:

Bordāns: Mani pārsteidza, ka "KPV LV" bija vairāk vērsta uz sadarbību nekā "Attīstībai/Par!"

Bordāns: Mani pārsteidza, ka "KPV LV" bija vairāk vērsta uz sadarbību nekā "Attīstībai/Par!"
  • 10. Oct. 2018

Partija "KPV LV" vakar notikušajās partiju sarunās ar Jauno konservatīvo partiju (JKP) bijusi vairāk vērsta uz sadarbību nekā partija "Attīstībai/Par!", kas pārsteidzis JKP premjerministra amata kandidātu Jāni Bordānu.

Bordāns šorīt intervijai LTV raidījumam "Rīta Panorāma", komentējot vakar notikušās partiju sarunas, atzina, ka neviena no līdz šim satiktajām partijām nav bijusi uz konfrontāciju vērsta, bet gluži pretēji uz sadarbību, jo sarunās dominējusi nostāja, ka mums ir jāveido valdība kopā, bet nevis tāda valdība, kas būtu uz konkurenci, bet gan sadarbību vērsta.

Tomēr politiķis bija pārsteigts, ka uz sadarbību vairāk bijusi vērsta "KPV LV" nekā "Attīstībai/Par!", kas iezīmējies mazās niansēs, bet ne pašās aktuālākajās.

Lasītākās ziņas valstī

Jau ziņots, ka šodien turpināsies valdības veidošanas sarunas, kurās iniciatīvu uzņēmušās JKP un "KPV LV".

Plkst.11 "KPV LV" birojā Rīgā, Matīsa ielā 38a-9, 5.stāvā, notiks "KPV LV" un partiju apvienības "Attīstībai/Par!" pārstāvju tikšanās.

Savukārt JKP šodien savā birojā Rīgā, Peldu iela 26/28, tiksies ar pašreizējās valdības koalīcijas partijām. Plkst.8.40 JKP paredzēta tikšanās ar nacionālo apvienību "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK), plkst.12 ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), bet plkst.16 ar "Jauno Vienotību", aģentūru LETA informēja JKP pārstāvji.

Kā ziņots, otrdien notika JKP divpusējās sarunas ar "KPV LV" un vēlāk - ar "Attīstībai/Par!".

Valdības veidošana pagaidām rit piesardzīgi, un pēc pirmās sarunu dienas vēl nav iezīmējušās konkrētākas koalīcijas aprises.

Saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem "Saskaņa" nākamajā parlamentā ieguvusi 23 deputātu vietas, "KPV LV" un JKP - pa 16, "Attīstībai/Par" un VL-TB/LNNK - pa 13, ZZS - 11, bet "Jaunā Vienotība" - astoņas deputātu vietas.

Autors: LETA
Foto: LETA

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti