Dalies:

Biedrības "Latviesi.com"  Vienotās diasporas kopienu platformas prezentācija 2019.gada 14.septembrī Vācijā

Biedrības "Latviesi.com"  Vienotās diasporas kopienu platformas prezentācija 2019.gada 14.septembrī Vācijā
  • 16. Sep. 2019

Šī gada 14.septembrī Vācijā, Veslingenā, norisinājās otrā Diasporas kopienu prezentācija par iespēju pievienoties un lietot lielāko vienoto diasporas datu bāzi, kuru administrē biedrība "Latviesi.com".

Uz tikšanos ar "Latviesi.com" galveno redaktoru Kristapu Grasi klātienē bija ieradušies 10 Vācijas latviešu kopienas pārstāvji un 6 pārstāvji prezentācijai pieslēdzās attālināti. K.Grasis iepazīstināja dalībniekus ar šī gadā panāktajiem uzlabojumiem vienotajā kopienu platformā un izklāstīja priekšrocības, kādas iegūst diasporas kopienas, izmantojot ikdienas darbā latviesi.com lielo datubāzi, sadarbības partneru meklēšanā un kopēju ideju realizācijā.

Dalībnieki bija ieinteresēti tieši tehniskajā datubāzes lietošanas pusē, jo vairāki jau bija paspējuši izmantot iespēju un izveidoja savas bezmaksas interneta platformas uz "Latviesi.com" bāzes šajā gadā. Tāpat tika novērota interese arī citām organizācijām izmantot "Latviesi.com" portālu un pievienoties lielajai datu bāzei. Dalībnieki atzinīgi vērtēja iespēju klātienē iegūt praktiskus noderīgus padomus un vienojās turpmāk aktīvāk darboties, paplašinot platformas saturu ar jēgpilnu informāciju un noderīgām aktivitātēm.

Lasītākās ziņas valstī

Pasākumi tiek organizēti projekta "Vienotas latviešu diasporas kopienu datu bāzes attīstīšana un uzturēšana", Nr.2019.LV/DP/15/15 ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

 

 

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti