Dalies:

Bezmaksas nomtene no Valkas novada izbraukušo ģimeņu bērniem un jauniešiem

Bezmaksas nomtene no Valkas novada izbraukušo ģimeņu bērniem un jauniešiem
Dace Pūce
  • 08. Jan. 2020

Valkas novada dome pavasarī, no 30.aprīļa līdz 4.maijam, organizē nometni no Valkas novada izbraukušo ģimeņu bērniem un jauniešiem, portālu "Latviesi.com" informēja pašvaldībā.  Nometne, gan arī nokļūšana Latvija dalībniekiem būs bez maksas. Nometne 100% apmērā tiks finansēta no remigrācijas sekmēšanas pakalpojumu programmas, tostarp arī biļetes lidojumam.

Plānotais dalībnieku skaits ir 30 skolēni, tajā skaitā 12 no diasporas ģimenēm, 12 no remigrantu ģimenēm, kuri ir atgriezušies no ārzemēm un mācās Valkas novada skolās, un  6 skolēni, kuri ir mācījušies tikai Latvijā.

Nometnes laikā dalībniekiem būs iespēja kopīgi iepazīt Valkas novadu, Siguldas aktīvā tūrisma piedāvājumus, Latvijas galvaspilsētas Rīgas vecpilsētu un paviesoties televīzijas tornī, kā arī visiem pedagogu vadībā kopīgi padarboties sporta un kultūras pasākumos.

Lasītākās ziņas

Pagaidām ir pieteikušies pieci jaunieši, rīkotāji aicina izmantot iespēju un pieteikties nometnei arī pārējos dalībniekus! Ja rodas jautājumi, lūdzu sazinieties ar Guntu Smani, Valkas novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vadītāju, t.+371 26463408 (arī WatsApp), e-pasts gunta.smane@valka.lv.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti