Dalies:

Bezmaksas nometne Iecavā diasporas bērniem

Bezmaksas nometne Iecavā diasporas bērniem
CC0 licence
  • 02. Jul. 2019

Lai saglabātu diasporas saikni ar Latviju un stiprinātu nacionālo identitāti, 25 diasporas bērni vecumā no 7 līdz 14 gadiem, kā arī 20 viņu vienaudži no Latvijas, aicināti pieteikties nometnei “Latvijas elpa Iecavā”.

Šī bezmaksas nometne norisināsies no 22. līdz 27. jūlijam. Bērniem jābūt ārsta izziņai, ka var piedalīties diennakts nometnē. Izziņa drīkst būt svešvalodā, vecāki paši var iztulkot izziņu latviešu valodā, tulkojumam nav jābūt notariāli apstiprinātam, informē rīkotāji. Abas izziņas vajadzēs iesniegt pirmajā dienā. Tāpat bērniem ir jābūt apdrošinātiem pret nelaimes gadījumiem. Ja tas nebūs izdarīts, to varēs paveikt arī pirmajā nometnes dienā.

Katru dienu bērni dosies tālākos vai tuvākos izbraukumos pa Latviju. Dalībnieki ieklausīsies Latvijas sirdspukstos Brīvības pieminekļa “Goda istabā”, izzinās Latvju dainas, Orientēšanās spēlē iepazīs Iecavu, mācīsies latviešu valodu un iepazīs veco druku. Nometnē paredzēts arī brauciens uz Tērveti, dosies uz Ķemeru takām, Džūkstes pasaku muzeju, piedalīsies radošās darbnīcās, baudīs filmu vakarus. Par folkloru un tās vērtību stāstīs Ilga Reizniece.

Lasītākās ziņas

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Kontaktpersonas; Santa Lāma (25884776) un Dita Barona (26552627). Tikšanās 22.jūlijā, Pērses ielā 9/11, Rīgā, no plkst.9.00-12.00.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti