Dalies:

Bezdarba līmenis Latvijā samazinājies līdz 6,3%

Bezdarba līmenis Latvijā samazinājies līdz 6,3%
  • 10. May. 2019

Latvijā šogad aprīļa beigās reģistrētā bezdarba līmenis bija 6,3% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,3 procentpunktiem mazāk nekā mēnesi iepriekš, aģentūra LETA uzzināja Nodarbinātības valsts aģentūrā.

Šī gada aprīļa beigās Nodarbinātības valsts aģentūrā bija reģistrēti kopumā 58 188 bezdarbnieki, kas ir par 3056 cilvēkiem mazāk nekā mēnesi iepriekš, kad aģentūrā bija reģistrēti 61 244 bezdarbnieki.

Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis aprīļa beigās bija Rīgas reģionā - 4,1%, kas ir par 0,1 procentpunktu mazāk nekā mēnesi iepriekš, bet augstākais reģistrētā bezdarba līmenis bija Latgales reģionā - 14,9%, kas ir par 0,5 procentpunktiem mazāk nekā mēnesi iepriekš.

Lasītākās ziņas valstī

Vienlaikus par 0,7 procentpunktiem reģistrētā bezdarba līmenis aprīlī samazinājies Kurzemes reģionā, veidojot 7,1% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita. Vidzemē reģistrētā bezdarba līmenis sarucis par 0,4 procentpunktiem, bet Zemgalē - par 0,5 procentpunktu, abos reģionos bezdarbam samazinoties līdz 6,2%.

Dati liecina, ka Rīgā reģistrētā bezdarba līmenis šogad aprīļa beigās bija 3,9%, kas ir par 0,1 procentpunktu mazāk nekā mēnesi iepriekš.

Šī gada marta beigās Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis bija 6,6% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.

 

Autors: LETA

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti