Dalies:

Berlīnē prezentē Latvijas investīciju vidi un uzņēmumus

Berlīnē prezentē Latvijas investīciju vidi un uzņēmumus
  • 23. Feb. 2018

21. februārī Berlīnē notika Latvijas - Vācijas uzņēmēju tikšanās un vairāku veiksmīgu Latvijas uzņēmumu prezentācija ekonomiskās sadarbības veicināšanas pasākumā Caffè Lette goes Concert, kuru ar uzrunu atklāja Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa. Pasākumu, kam sekoja grupas Latvian Voices koncerts vērienīgā Konzerthaus Berlin Baltijas mūzikas festivāla ietvaros, rīkoja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecība Vācijā.

“Mūs ar Vāciju vieno kopēja sapratne, ka nākotnes ekonomiskās izaugsmes atslēga ir digitalizācijā, augsto tehnoloģiju attīstībā un to veiksmīgā ieviešanā praksē. Mēs esam gandarīti, ka Latvijas un Vācijas ekonomiskās saites kļūst arvien ciešākas un savstarpējo investīciju apjoms turpina katru gadu stabili pieaugt,” uzrunā norādīja vēstniece Skujiņa, uzsverot Latvijas uzņēmumu panākumus digitalizācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomās.

Vācu apmeklētājiem, galvenokārt iepircējiem, žurnālistiem un citiem ar Vācijas uzņēmējvidi saistītiem pasākuma dalībniekiem, bija iespēja iepazīt Latvijas uzņēmumu Vaidava Ceramics, LinConcept, Rāmkalni, MILZU! un Abavas Vīni produkciju, kā arī uzzināt par sadarbības iespējām ar Latvijas nekustamo īpašumu kompānijas Harmony Home inovatīviem ēku būves projektiem un par ārstu praktisku apmācību Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes kopprojektā Doctors’ SafeTrain. LIAA pārstāvniecība Vācijā Latvijas uzņēmumiem piedāvā iespēju prezentēt sevi vācu partneriem ikgadējā ekonomiskās sadarbības veicināšanas pasākumā Caffè Lette.

Vācija ir viens no nozīmīgākajiem Latvijas ārējās tirdzniecības partneriem pasaulē. 2016. gadā Vācija kļuva par otro lielāko Latvijas tirdzniecības partneri.

Baltijas mūzikas festivāls, kuru rīko viens no nozīmīgākajiem Berlīnes koncertnamiem Konzerthaus Berlin, ievada Latvijas valsts simtgades svinības Vācijā. Festivāla ietvaros Berlīnē uzstājās tādi Latvijas mūziķi kā Iveta Apkalna, māsas Skrides, Valsts Akadēmiskais koris Latvija u.c.

Foto: Publicitātes attēls

Lasītākās ziņas valstī

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti