Dalies:

Basketbola eksperts: Porziņģa incidents var ietekmēt basketbolista līguma summu

Basketbola eksperts: Porziņģa incidents var ietekmēt basketbolista līguma summu
  • 12. Dec. 2019
  • 20.17

Svētdienas vakarā sociālo tīklu vietnēs izplatījās video, kurā Latvijas basketbola superzvaigzne Kristaps Porziņģis redzams ar pārsistu pieri pie kāda naktskluba Liepājā. Porziņģim gaidāma ļoti svarīga vasara, jo viņam jūlija sākumā būs jāparaksta jauns līgums ar Nacionālās basketbola asociācijas klubu Dalasas „Mavericks”, uz ko iespaidu var atstāt arī šis notikums, ziņo Latvijas Radio.

Latvijas Radio atgādina, ka sportistam šis gads iesācies ļoti nemierīgi, vispirms viņš tika aizmainīts uz Dalasu, pēc tam viņu apsūdzēja izvarošanā, bet tagad klāt nācis arī šis incidents. Kā ziņo Ziemeļamerikas mediji, Dalasas "Mavericks" notikušo pašlaik uztver kā uzbrukumu basketbolistam, savukārt basketbola eksperts Andrejs Siliņš Latvijas Radio saka, ka Dalasas komandai, visticamāk, ir krietni vairāk informācijas par notikušo nekā mums tepat Latvijā. "Ļoti iespējams, ka Amerikas medijos informācija nonāks vairāk, jo tur ir cilvēki, kas ir pietuvināti klubiem," skaidro Siliņš.

Latvijas Radio, atsaucoties uz Ziemeļamerikas sporta mediju ESPN, ziņo, ka Porziņģim iesists ar kādu priekšmetu, taču nopietnus savainojumus basketbolists nav guvis. Turpmākie mēneši Porziņģim solās būt sarežģīti, jo viņam jāparaksta jauns līgums ar Dalasas "Mavericks". Vai tas būs viena gada līgums, vai tomēr ilgtermiņa darījums, to rādīs laiks. Siliņš skaidro, ka būs ļoti svarīgi redzēt, kā uz šo incidentu reaģēs Ziemeļamerikas lielie sporta mediji, jo mediju reakcija var atstāt būtisku ietekmi uz naudas summu, kas tiks ierakstīta Porziņģa jaunajā līgumā.

Lasītākās ziņas valstī

Siliņš uzsver, ka būs ļoti interesanti pavērot lielo mediju reakciju par konkrēto incidentu. "Ja šie lielie mediji nostājas vienā vai otrā pusē, tad tas ietekmē visu sabiedrisko domu," stāsta eksperts, neslēpjot, ka šajā biznesā klubam ir būtiska sabiedrības nostāja.

 

"Incidents kā incidents," tāšorīt LNT raidījumā "900 sekundes" izteicās iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, piebilstot, ka šajā incidentā gan iesaistīta pasaulē populāra persona. Viņš norādīja, ka Valsts policija uz notikušo ir reaģējusi adekvāti, pēc savas iniciatīvas sākot kriminālprocesu, jo neviena persona neesot iesniegusi iesniegumu ar lūgumu sevi atzīt par cietušo. Kriminālprocess pagaidām sākts par huligānisma faktu, nevis pret kādu konkrētu personu.

Policija pirmdienas rītā paziņojumā presei rakstīja, ka 12.maijā plkst.4.51 saņemts izsaukums par konfliktu Liepājā, Zivju ielā. Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka vairākas personas savstarpēji konfliktēja un vizuāli bija redzams, ka ir cietuši cilvēki. Lai izšķirtu konfliktu, Valsts policijas amatpersonām bija jāpielieto speclīdzekļi - piparu gāze. Kad konflikts tika izšķirts, divas 1994. un 1992.gadā dzimušas personas tika nodotas mediķiem apskatei. Jāpiebilst, ka Porziņģis ir dzimis 1995.gadā. Tobrīd notikuma vietā cietušie atteicās no policijas palīdzības un iejaukšanās.

Latvijas Radio, atsaucoties uz Ziemeļamerikas sporta mediju ESPN,ziņo, ka Porziņģim iesists ar kādu priekšmetu, taču nopietnus savainojumus basketbolists nav guvis. Turpmākie mēneši Porziņģim solās būt sarežģīti, jo viņam jāparaksta jauns līgums ar Dalasas „Mavericks”. Vai tas būs viena gada līgums, vai tomēr ilgtermiņa darījums, to rādīs laiks. Siliņš skaidro, ka būs ļoti svarīgi redzēt, kā uz šo incidentu reaģēs Ziemeļamerikas lielie sporta mediji, jo mediju reakcija var atstāt būtisku ietekmi uz naudas summu, kas tiks ierakstīta Porziņģa jaunajā līgumā.

Siliņš uzsver, ka būs ļoti interesanti pavērot lielo mediju reakciju par konkrēto incidentu. "Ja šie lielie mediji nostājas vienā vai otrā pusē, tad tas ietekmē visu sabiedrisko domu," stāsta eksperts, neslēpjot, ka šajā biznesā klubam ir būtiska sabiedrības nostāja.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti