Dalies:

Baltijas tūres ietvaros Rīgas Sv. Pētera baznīcā uzstāsies Otavas koru biedrības koris

Baltijas tūres ietvaros Rīgas Sv. Pētera baznīcā uzstāsies Otavas koru biedrības koris
Foto: Ieva Lūka/LETA
  • 17. Jun. 2019

Ceturtdien, 20. jūnijā, plkst. 19.00 Rīgas Sv. Pēteŗa baznīcā Baltijas tūres ietvaros viesosies Otavas koŗu biedrības koris 70 dziedātāju sastāvā. Koncertā koris atskaņos visu Kanadas reģionu komponistu skaņdarbus, demonstrējot Kanadas koŗmūzikas tradiciju bagātību un daudzveidību.

Otavas koŗmūzikas biedrības koris Baltijā viesosies no 11. līdz 22. jūnijam. Šī ir jau sestā starptautiskā turneja, kuŗu koris noslēdz ar programmu “Baltic Romance” jeb “Baltijas romantika”.

Koncertos Helsinkos, Sanktpēterburgā, Tallinā un Rīgā koris atskaņos Kanadas komponistu skaņdarbus, tādējādi atspoguļojot biedrības moto — diža mūzika, diža kaislība un dižas tradicijas.

Lasītākās ziņas valstī

Kopā ar kori koncertā mūzicēs pianists Skots Ričardsons (Scott Richardson), pie diriģenta pults stāsies diriģents Žans-Sebastjans Valē (Jean- Sébastien Vallée) un diriģente Dīrdre Kellermane (Deirdre Kellerman).

Kopš sava pirmā koncerta 1941. gadā Otavas koŗmūzikas biedrība ir kļuvusi par vienu no vērienīgākajiem un slavenākajiem simfoniskajiem koŗiem Kanadā. Biedrība, kuŗas rīcībā ir vairāk nekā 120 atlasītas balsis, sniedz koŗmūzikas meistardarbus, apstrādā un atskaņo mūsdienu meistaru skaņdarbus. Koŗa repertuārs variē no baroka un renesanses sarežģītās polifonijas līdz mūsdienu komponistu džeza ietekmētajiem ritmiem un toņu klasteriem.

Ieeja koncertā bez maksas.

Autors: Liena Bogatirēviča, Rīgas Sv. Pēteŗa baznīcas pārvaldes projektu vadītāja
Foto: Ieva Lūka/LETA

Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amērikā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti