Dalies:

Baltijas aizsardzības ministri apstiprinās Baltijas Aizsardzības koledžas oficiālo karogu

Baltijas aizsardzības ministri apstiprinās Baltijas Aizsardzības koledžas oficiālo karogu
  • 30. Aug. 2018

30. augustā Vīnē, Austrijā Eiropas Savienības aizsardzības ministru neformālās sanāksmes laikā Baltijas valstu aizsardzības ministri Raimonds Bergmanis, Raimundas Karoblis (Raimundas Karoblis) un Jiri Luiks (Jüri Luik) parakstīs vienošanos par Baltijas Aizsardzības koledžas (BALDEFCOL) oficiālā karoga apstiprināšanu, informē AM.

Par godu Baltijas Aizsardzības koledžas 20. gadadienai Baltijas valstis sadarbībā ar Baltijas Aizsardzības koledžu atbilstoši heraldiskajām prasībām izstrādājušas karogu, kas turpmāk oficiāli reprezentēs koledžu.

Jauno karogu paredzēts inaugurēt 2019. gada 20. jūnijā Tartu, Igaunijā.

Lasītākās ziņas

Baltijas Aizsardzības koledža ir dibināta 1998. gadā, lai nodrošinātu virsnieku un aizsardzības nozarē strādājošo civildienesta ierēdņu apmācību pēc vienotiem NATO mācību metodikas standartiem. Mācību procesu nodrošina eksperti no Baltijas un citām NATO un Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm. Būtiska izglītības procesa sastāvdaļa ir daudznacionālā vide un izpratnes veicināšana par reģionālajiem un globālajiem ģeopolitiskajiem procesiem studentiem no NATO un ES, kā arī NATO partnervalstīm.

Koledžas komandanta amatu rotācijas kārtībā ik pēc trīs gadiem ieņem kāds no Baltijas valstu bruņoto spēku augstākajiem virsniekiem. Pašreiz komandanta pienākumus pilda Latvijas bruņoto spēku pārstāvis ģenerālmajors Andis Dilāns.

Foto: Baltic Defence Collge/Facebook

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti