Dalies:

Baltic-Ireland.ie: Zanes Sutras piektā personālizstāde notiks Bray

Baltic-Ireland.ie: Zanes Sutras piektā personālizstāde notiks Bray
  • 24. Oct. 2018

Latviešu māksliniece Zane Sutra (attēlā), kas jau divdesmit gadus dzīvo Īrijā, ir pazīstama ar liela izmēra dramatisko portretu sērijām. Mākslas cienītāji tiek aicināti uz gleznotājas piekto personālizstādi “Dust on the Razor”, kas šoreiz notiks Bray, Co.Wicklow.

Lasītākās ziņas valstī

Izstādē būs apskatāma virkne jaunu gleznu, kas tapušas sadarbībā ar īru video māksliniekiem un modes fotogrāfiem. Skaistas sievietes uz satraucoša melnas krāsas vai it kā “raudoša” fona ir mākslinieces jaunākā pašizpausme.

Zanes darbi daļēji ir kā atmiņas, daļēji – fantāzijas, tie ir piepildīti ar klusām sāpēm un ilgām, kurām skatītājs tiek aicināts iziet cauri, teikts Signal Arts Centre mājas lapā.

Zane Sutra ir Īrijas vizuālās mākslas organizācijas Visual Artists Irelandbiedre. Viņas glezna Godiva tika iekļauta Royal Ulster Academy2018.gada izstādē un kopā ar citiem darbiem izstādīta arī National Gallery of Ireland, kā arī vairākās galerijās Īrijā, Londonā un Ņujorkā.

Mākslinieces gleznas atrodas privātās kolekcijās ASV, Lielbritānijā, Francijā, Luksemburgā, Vācijā, Beļģijā, Krievijā, Latvijā un Īrijā.
Zanes Sutras personālizstāde “Dust on the Razor” būs apskatāma no 30.oktobra līdz 11.novembrim Signal Arts Centre, 1 Alberts Avenue, Bray, Co.Wicklow.
Oficiālā izstādes atklāšana notiks 2.novembrī plkst. 19:00.

Foto: baltic-ireland.ie
Publicēts sadarbībā ar portālu baltic-ireland.ie

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti