Dalies:

Baltic-Ireland.ie: “Piektais novads” par gatavošanos vēlēšanām Dublinā

Baltic-Ireland.ie: “Piektais novads” par gatavošanos vēlēšanām Dublinā
  • 02. Oct. 2018

Līdz vēlēšanām palikusi vairs nepilna nedēļa. Partijas dara, ko var, lai maksimāli savāktu diasporas balsis, bet potenciālie vēlētāji ārpus Latvijas mēģina saprast, par kuru no visiem sešpadsmit sarakstiem atdot savu balsi. Ja atceramies, tad 22.septembris Dublinā un citviet Īrijā pagāja visai spraigi un norisēm līdzi sekoja arī Īrijas žurnālisti.

Re:TV kanāla nedēļas notikumu apskata raidījumā “Nedēļa Latvijā”, kas ēterā izskanēja 29.septembrī, ir iekļauts arī Īrijas radošās grupas veidots saīsināts sižeta variants par to, kā Zaļās salas latvieši gatavojas 13.Saeimas vēlēšanām. Te stāsts gan par sabiedrisko organizāciju aktivitātēm, gan Īrijā veidotiem vēlēšanu iecirkņiem, un, protams, arī pašu vēlētāju domas. Visu raidījumu “Nedēļa Latvijā” varat noskatīties Re:TV Youtube.com kanālā, savukārt zem šī raksta piedāvajam noskatīties “Piektā novada” sagatavotā sižeta pilno versiju.

Ziņas no Latvijas novadiem kā arī diasporas tiek pārraidītas Latvijas Reģionu Televīzijā „Re:TV”, kas ir nacionālais televīzijas kanāls, kura satura veidošanā ir iesaistītas Latvijas reģionālās un vietējās televīzijas, un neatkarīgo producentu apvienības. Re:TV” raidījumiem var sekot līdz bezmaksas virszemes apraidē visā Latvijā, kā arī tiešraidē mājas lapā www.retv.lv.
 

Lasītākās ziņas valstī

Sandra Baranovska
Foto: baltic-ireland.ie
Publicēts sadarbībā ar portālu baltic-ireland.ie

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti