Dalies:

Baltic-Ireland.ie: Nākamā gada Īrijas 3×3 tēma būs “Dziesma”

Baltic-Ireland.ie: Nākamā gada Īrijas 3×3 tēma būs “Dziesma”
  • 20. Aug. 2018

Vakar, 19.augustā, Dublinā pulcējās Īrijas 3×3 padome, lai izvērtētu šā gada nometnes norisi un pārrunātu 2019.gadā plānoto, kas ierasti notiks augustā Meijo grāfistē Kāslbārā (Castlebar, Co Mayo) Lough Lannagh atpūtas centrā. Nometnes vadītāja nākošajā un aiznākošajā gadā būs Zane Kažotniece. Viņai palīdzēs Līva, Silva, Roberts un Bernards.

Darba kārtībā sanāksmes laikā padome šā gada nometnes izvērtēšanai apstiprināja aptaujas anketu apkopojumu. Kā katru gadu, arī šajā 3×3 dalībnieki tika aicināti atbildēt uz jautājumiem un papildināt tos ar saviem komentāriem. Dalībnieku atsauksmes visnotaļ ir pozitīvas un ieteikumi konstruktīvi. Viens no tiem – atjaunot to bērnu apbalvošanu, kas nometnes laikā cītīgi runā latviešu valodā un mudina to darīt arī citiem. Labas atsauksmes saņemtas arī no tiem nometņotājiem, kuriem šis bija pirmais 3×3. Kāda māmiņa raksta: “Paldies organizatoriem par milzīgo darbu, entuziasmu, sirds siltumu. Visi jutāmies kā vienā lielā draudzīgā ģimenē. Bērniem ļoti patika. Liels paldies Vilku mācībai, tas bija kaut kas jauns un nepieredzēts. Paldies par ļoti garšīgajiem ēdieniem.”

Šogad starp trīsreiztrīsniekiem Īrijā bija arī Latvijas Kultūras ministre Dace Melbārde. Viņa savukārt atzina, ka nometne viņai palīdzējusi iepazīt gan Īriju, gan Īrijas latviešus.

Domājot par 3×3 nākošajā gadā, nometnes vadītāja Zane Kažotniece jau kārto nometnes ieviržu programmu un uzrunā to vadītājus. Bez tradicionālajām, ir iecerētas arī pavisam jaunas, iepriekš nebijušas nodarbes, piemēram, kūpinājumu gatavošana. Par nometnes tēmu Zane ir izvēlējusies “Dziesmu” un tas nozīmē, ka nākošvasar 3×3 nometne būs īpaši skanīga.

Pieteikšanās nometnei sāksies nākošā gada janvārī un par to noteikti ziņosim papildus.

Lasītākās ziņas valstī

Raksta autore: Sandra Bondarevska

Foto: baltic-ireland.ie

Raksts publicēts sadarbībā ar portālu baltic-ireland

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti