Dalies:

Baltic-Ireland.ie: Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis augustā samazinājies līdz 6,3%

Baltic-Ireland.ie: Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis augustā samazinājies līdz 6,3%
  • 11. Sep. 2018

Augusta beigās reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā samazinājies līdz 6,3%, kas ir par 0,1% mazāk nekā jūlijā, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotā informācija. 

Augusta sākumā NVA uzskaitē bija 58888 bezdarbnieki, bet mēneša beigās – 58051 bezdarbnieki, tādējādi reģistrēto bezdarbnieku skaits mēneša laikā samazinājies par 837 cilvēkiem.

Lielākais bezdarba līmeņa samazinājums vērojams Latgalē – par 0,3%. Augusta beigās Latgalē bezdarba līmenis samazinājies līdz 14,4%. Savukārt Zemgales reģionā bezdarbs mēneša laikā ir samazinājies par 0,2% un tagad sastāda 5,6%.

Par 0,1% bezdarba samazināšanās augustā ir konstatēta pārējos reģionos – Kurzemē un Vidzemē, kā arī Rīgas pilsētā. Jaunākie dati liecina, ka Kurzemē reģistrētā bezdarba līmenis tagad ir 7%, Vidzemē – 6,3%, bet Rīgas pilsētā 4%. Rīgas reģionā mēneša laikā bezdarba rādītāji ir palikuši nemainīgi – 4,2%. Pērn augusta beigās reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā bija 6,9%. NVA datu bāzē reģistrētās aktuālās brīvās darba vietas var apskatīt šeit.

Laima Ozola

Lasītākās ziņas valstī

Foto: baltic-ireland.ie

Ziņa publicēta sadarbībā ar portālu baltic-ireland.ie

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti