Dalies:

Baltic-Ireland.ie: KPV LV diasporai

Baltic-Ireland.ie: KPV LV diasporai
  • 15. Aug. 2018

13.Saeimas vēlēšanās, kas notiks 6. oktobrī, startēs arī partija KPV LV, kas tautā tiek saukta par Kaimiņa partiju.
Ar partijas KPV LV nostāju diasporas jautājumā portāla baltic-ireland.ie lasītājus iepazīstina KPV LV līdzpriekšsēdētājs Atis Zakatistovs, norādot, ka KPV LV pārstāvji pirms vēlēšanām plāno apmeklēt Īriju, Lielbritāniju un Holandi.

KPV LV līdzpriekšsēdētājs Atis Zakatistovs portālam baltic-ireland.ie lasītājiem iesaka lasīt KPV LV pilno programmu, kas atrodama partijas mājas lapā www.kampiedervalsts.com.

Pilnajā programmā Jūs atradīsiet, ka cilvēku izbraukšana no Latvijas un iedzīvotāju skaita samazināšanās ir centrālā mūsu programmas tēze, norāda Zakatistova kungs. Bezatbildīga valsts pārvalde rada migrāciju, kas savukārt nozīmē Latvijas tautas izmiršanu. Darbi, kurus KPV LV piedāvā veikt, ir nepieciešami, lai cilvēki no Latvijas neizbrauktu, diasporas pārstāvjiem būtu, kur atgriezties un Latvijā būtu iespējams veidot lielas ģimenes, skaidro Zakatistovs.

Kā jau minēts, KPV LV pārstāvji pirms vēlēšanām sola apmeklēt Īriju. Sekojiet līdz informācijai – paziņojums par KPV LV tikšanos ar vēlētājiem tiks publicēts portālā baltic-ireland.ie.

Raksta autore: Laima Ozola

Lasītākās ziņas

Raksts publicēts sadarbībā ar portālu baltic-ireland

Foto: baltic-ireland.ie

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti