Dalies:

Azerbaidžānā dzīvojošie latvieši svin Latvijas Republikas 96.gadadienu

Azerbaidžānā dzīvojošie latvieši svin Latvijas Republikas 96.gadadienu
  • 27. Nov. 2014

25.novembrī Latvijas vēstniecība Baku aicināja Azerbaidžānā dzīvojošos latviešus, ārvalstu diplomātus, valdības pārstāvjus un latviešu uzņēmēju sadarbības partnerus uz tradicionālo Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīto pieņemšanu.

Pasākumu ar uzrunu atklāja Latvijas vēstnieks Azerbaidžānā Hardijs Baumanis. Azerbaidžānas valdības vārdā Latviju sveica transporta ministra vietnieks Musa Panahovs (Musa Panahov), īpaši uzsverot sekmīgo abu valstu sadarbību ekonomikas un biznesa jautājumos, pozitīvās divpusējās attiecības, kā arī izteica pārliecību par tikpat veiksmīgu to attīstību nākotnē.

Pasākuma apmeklētāji sveica mūziķus no Latvijas - vokālo grupu "Harmonija Rīgai" (Ārijs Šķepasts, Arnis Miltiņš, Aldans Milzarājs un Salvis Sprūžs). Mūziķu vokālais sniegums raisīja skatītāju un mediju pārstāvju interesi un vainagojās ar uzstāšanos tiešraidē Azerbaidžānas sabiedriskajā televīzijā 26.novembrī.

Lasītākās ziņas valstī

Latvijas vēstniecība Azerbaidžānā pateicas Latvijas uzņēmējiem: AS "ABLV Bank", informācijas tehnoloģiju uzņēmumam SIA "DPA", SIA "True Group", kā arī Azerbaidžānas uzņēmumam "Parex Leasing & Factoring" par finansiālu atbalstu pasākuma organizēšanā.

Foto: Stock.XCHNG

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti