Dalies:

Autoavārijā Īrijā gājusi bojā jauna latviešu medmāsa

Autoavārijā Īrijā gājusi bojā jauna latviešu medmāsa
Irish MIrror.ie
  • 13. Jul. 2019

Portāls “Irish Mirror” ziņo par traģisku notikumu – autoavārijā, atgriežoties mājās pēc nakts maiņas bērnu slimnīcā, bojā gājusi jauna latviete.

Divdesmit četrus gadus vecās Madaras (Maddie) Sulaines automašīna plkst. 8.20 pagājušās svētdienas rītā uz Leas Road, netālu no Portarlington pilsētas, sadūrusies ar citu mašīnu.

Četri cilvēki no otra transporta līdzekļa tika nogādāti slimnīcā un tiek ziņots, ka viņu traumas nav dzīvībai bīstamas. Notiek izmeklēšana par traģiskās avārijas apstākļiem.

Lasītākās ziņas valstī

Madara, kas dzīvoja Klonigovanā (Clonygowan) no Latvijas uz Īriju pārcēlās desmit gadu vecumā. Īrijā jauniete absolvēja Trīsvienības koležu Dublinā, bet pirms četriem mēnešiem kopā ar ģimeni pārcēlās uz Klonigovanu, kura strādāja bērnu slimnīcā Crumlin.

Bojā gājušās Madaras draudzene Katriona Keina “Irish Mirror” pastāstīja, ka Madara bija ārkārtīgi gādīga meitene un vienmēr gribēja, lai cilvēki būtu laimīgi: “Nesen viņa absolvēja koledžu un jau gadu strādāja ar mazuļiem bērnu slimnīcā. Šīs dažas dienas ir bijušas ļoti grūtas. Viņas draugs ir satriekts, kā jau saprotams, viņi bija kopā piecus gadus. Dzīve patiešām ir netaisnīga, tas viss nešķiet reāli.”

Šajā nedēļā negadījuma vietu, pieminot Madaru, rotāja ziedi, novērojuši portāla “Irish Mirror” žurnālisti.

Latvijas vēstniecības Īrijā trešā sekretāre Kristīne Vītola portālam “Baltic-Ireland” pastāstīja, ka konsulārā nodaļa ir informēta par minēto traģisko gadījumu.

Autors: LA.lv

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti