Dalies:

Atlikta ELA gada kopsapulce

Atlikta ELA gada kopsapulce
  • 10. Mar. 2020

Nedēļas nogalē plānotā Eiropas Latviešu apvienības (ELA) gada kopsapulce atlikta līdz vasarai. Tā no jauna sasaukta 18.-19.jūlijā Rīgā, Latvijā, norāda ELA prezidijs. Šāds lēmums pieņemts, balstoties uz biedrorganizāciju balsojumu, ņemot vērā straujo vīrusa “Covid-19” izplatību Eiropā un mainīgos drošības pasākumus ELA biedru mītnes zemēs un lidostās.

"Mūsu kopdarbam ir svarīgi, lai biedri un partneri tiktos pēc iespējas plašā lokā un veltītu laiku saturīgām apspriedēm par diasporas un Latvijas saiknēm, nesatraucoties par veselības riskiem vai ceļošanas ērtībām," komentē ELA priekšsēde Elīna Pinto.

ELA prezidijs atvainojas sapulces dalībniekiem par situācijas radītajām neērtībām, paužot cerību, ka tikšanās vasarā noritēs mazāk trauksmainos apstākļos un ļaus saturīgi spriest par ELA kopdarba aktualitātēm un turpmākajiem soļiem.

Lasītākās ziņas

ELA pauž cerību, ka dalībniekiem un viesiem izdosies mainīt iegādātās ceļojuma biļetes vai atgūt to izmaksas. ELA norāda, ka atbilstoši biedru sapulces balsojumam ELA kā organizācija atbildību par to neuzņemas. Taču ELA pieteikusies konkursā atbalsta finansējumam, kas pozitīva iznākuma gadījumā ļautu līdzfinansēt biedru pārstāvju izdevumus saistībā ar Rīgas kopsapulci. 

Ieinteresētajām biedru organizācijām un partneriem tiek piedāvāts gaidāmajās nedēļās sarīkot individuālas telekonferences ar ELA prezidiju, lai neformālā gaisotnē apspriestu aktualitātes, vajadzības, ieceres, ELA prezidija darbu un sadarbību. Telefonkonferencei var pieteikties, rakstot ela@latviesi.com vai citādi sazinoties ar ELA priekšsēdi Elīnu Pinto.

Latviešu centrs "Bērzaine" ir gatavs šajā nedēļas nogalē tomër uzņemt tos ELA biedrus un draugus, kuri vēlētos šo piedāvājumu izmantot, un lūdz cilvēkus, kuri plāno šonedēļ ierasties, vēlreiz to pēc iespējas drīz apstiprināt ar e-pastu uz Indulis@latviesi.com.

ELA prezidijs arī nolēmis latviešu centrā "Bērzaine" sasaukt 2021.gada kopsapulci, kuras ietvaros tiks atzīmēta ELA 70 gadu jubileja. 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti