Dalies:

Atkal papildināts repatriācijas reisu saraksts

Atkal papildināts repatriācijas reisu saraksts
LETA/Edijs Pālens
  • 23. Mar. 2020

Turpinās to Latvijas valstspiederīgo nogādāšana mājās, kuri nepaspēja atgriezties pirms Latvijas valsts noteica stingrus ceļošanas ierobežojumus. Patlaban Satiksmes ministrija ziņo par papildu repatriācijas avio reisiem no Lielbritānijas un Vācijas.

Šodien, 23.martā, no Fankfurtes Vācijā uz Rīgu paredzēts "airBaltic" papildreiss plkst.16.15. Otrdien, 24.martā, plkst.13.50 būs lidojums no Rīgas uz Frankfurti, kas no Vācijas pilsētas atpakaļ uz Rīgu izludos plkst.16.15. Arī piektdien, 27.martā, šajos pašos laikos ieplānoti lidojumi no Rīgas uz Frankfurti un atpakaļ.

Arī starp Rīgu un Londonu ieplānoti divi jauni repatrācijas reisi. Ceturtdien, 26.martā, un piektdien, 27.martā, reiss no Rīgas uz Londonu izlidos plkst.9, bet no Londonas startēs plkst.11.55 dienā.

Lasītākās ziņas

Jau vēstījām, ka šīs nedēļas sākumā jau bija ieplānota virkne repatriācijas reisu.

Pirmdien, 23.martā, plkst.10.05 paredzēts reiss Rīga-Stambula, bet reiss Stambula-Rīga izlidos plkst.15.50 un nolaidīsies plkst.17.30.

Pirmdien, 23.martā, paredzēts reiss Gruzija-Rīga, kas pacelsies plkst.15.35.

Otrdien, 24.martātrešdien, 25.martā, ceturtdien, 26.martā, un piektdien, 27.martā, būs lidojumi Rīga-Amsterdama, kas pacelsies plkst.11, bet reisi Amsterdama-Rīga izlidos plkst.14.25.

Reiss no Rīgas uz Malagu izlidos trešdien, 25.martā, plkst.8.10, bet no Malagas uz Rīgu reiss izlidos plkst.13.10 pēc vietējā laika un Rīgā ielidos plkst.18.40.

Kā iepriekš vēstīja ārlietu ministrs, Latvijas valstspiederīgo repatriāciju plānots pabeigt šo piektdien, 27.martā.

Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pilsoņi, kā arī šo valstu pastāvīgie iedzīvotāji, kuri vēlas atgriezties, tiek aicināti rezervēt biļetes šiem lidojumiem, zvanot uz "airBaltic" zvanu centru pa īpaši izveidotu tālruni +371 67207771. Lidsabiedrība lūdz ņemt vērā, ka, veicot rezervāciju pa telefonu, pasažieriem būs nepieciešams sniegt un apstiprināt savu pases informāciju.

Pasažieriem, kuri vēlaties ceļot no Rīgas, jābūt atļaujai iebraukt attiecīgajā valstī. Pirms sazināties ar "airBaltic" lidsabiedrība lūdz konsultēties ar atbildīgajām iestādēm par tiesībām ceļot.

"airBaltic" aicina visus ielidojošos pasažierus ar saslimšanas simptomiem vērsties pie mediķiem starptautiskās lidostas Rīga E un C atlidošanas sektorā pirms bagāžas saņemšanas. Pasažieriem, kas ierodas no vīrusa skartajām teritorijām, jāievēro obligāta pašizolācija 14 dienas.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti