Dalies:

Atcelts tradicionālais Jāņu festivāls Straumēnos, Lielbritānijā

Atcelts tradicionālais Jāņu festivāls Straumēnos, Lielbritānijā
  • 23. Apr. 2020

Lielāko latviešu sarīkojumu organizatori Lielbritānijā Bērzes strazdi vēsta: “Mēs esam saņēmuši visu savu drosmi un spējas rokās un ar nožēlu paziņojam, ka “Bērzes Strazdu Jāņu festivāls 2020 Straumēnos” nenotiks!”

Bērzes strazdi savā Facebook profilā raksta: “Saistībā ar Covid-19 izplatību mums ir jāspēj atzīt savu nespēju ietekmēt šī brīža ārkārtas notikumus un mums atliek tikai demonstrēt vienotību un spēku. Šobrīd visiem ir jābūt atbildīgiem, primāri ir jārūpējas par savu un līdzcilvēku drošību un veselību.

Labā ziņa - Festivāls tiek pārcelts uz 2021. gadu. Šobrīd veicam pārrunas ar visiem izziņotajiem māksliniekiem par dalību festivālā nākamajā gadā. 2021. gada festivāls būs 10 gadu jubilejas festivāls, tāpēc tā programma noteikti būs grandioza. Aicinām nesatraukties tos, kuri jau ir iegādājušies biļetes. Visas iegādātās biļetes būs derīgas “Bērzes Strazdu Jāņu festivālā 2021”, kurš norisināsies 2021. gadā no 18. - 20. jūnijam. Tāpat sazināsimies ar cilvēkiem, kuri ir iegādājušies biļetes arī atsevišķi.”

Lasītākās ziņas valstī

Informācijai: info@strazdi.co.uk

www.strazdi.co.uk

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti