Dalies:

Atceltas Jauniešu dienas Zviedrijā

Atceltas Jauniešu dienas Zviedrijā
  • 16. May. 2020

Stokholmas Latviešu Jauniešu klubs darījis zināmu - tā kā mēs visi šobrīd piedzīvojam ļoti īpatnēju periodu, kurā valda neziņa, un, lai droši pasargātos no Covid-19, nolemts Jauniešu dienas pārcelt uz nenoteiktu laiku nākamajā pavasarī. 

Jauniešu dienas Zviedrijā bija plānotas no 18.-20. septembrim, un uz tām bija aicināti 16 līdz 25 gadus veci jaunieši, kas dzīvo ārpus Latvijas. Jauniešu dienas bija Stokholmas Latviešu Jauniešu kluba projekts “Jauniešu pašorganizēšanās un Eiropas latviešu jauniešu sadarbības veicināšana”. 

Stokholmas Jauniešu klubs ir pašorganizēta jauniešu grupa, kas rīko projektus un pasākumus, kur Zviedrijas jauniešiem ir iespēja satikties un iepazīties, saglabāt savu latvisko identitāti, runājot latviski un esot kopā. Jauniešu klubs darbojas jau no 2017. gada rudens. 

Lasītākās ziņas valstī

Iepriekšējos Jauniešu kluba organizētajos projektos dalībnieki ir bijuši ekskursijā uz Latviju, apmeklējuši Latvijas Saeimu, tikušies ar Jauniešu Saeimas pārstāvjiem, organizējuši politikas semināru Stokholmā, organizējuši Zviedrijas un Dānijas latviešu jauniešu sadraudzības dienas Malmē un tuvāk iepazinušies ar Eiropas Parlamenta darbu un dažādām jauniešu studiju un ceļojumu iespējām Eiropā. 

Jauniešu klubu var atrast:

  • Instagram-@stokholmasjauniesi
  • Facebook - Stokholmas Latviešu Jauniešu klubs
  • stokholmasjauniesi@gmail.com

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti