Dalies:

Atceltas Baltijas Aizstāvības dienas Vašingtonā D.C.

Atceltas Baltijas Aizstāvības dienas Vašingtonā D.C.
CCO licence
  • 22. Apr. 2020

Kā vēsta Apvienotā baltiešu komiteja, ņemot vērā straujo Covid 19 krīzes attīstību Amerikas Savienotajās Valstīs un rūpīgi izvērtējot visus apstākļus, nolemts atlikt Baltijas Aizstāvības dienas Vašingtonā D.C., kas bija plānotas no 8. līdz 12. maijam.

Latviesi.com jau iepriekš ziņoja, ka visi balsstiesīgie tautieši ASV bija aicināti piedalīties 2020. gada Baltijas Aizstāvības dienās Vašingtonā D.C., jo ir svarīgi regulāri uzrunāt ASV Kongresa senatorus un deputātus par likumprojektiem un jautājumiem, kas saistīti ar Baltijas aizsardzību un attīstību. Notikuma sauklis bija: Palīdzi aizsargāt Baltiju pret Maskavas agresiju! Ikviena balss ir svarīga, lai pārstāvētu mūsu intereses Latvijā.

Bija paredzēts, ka:

Lasītākās ziņas valstī

  • 8. maijā būtu notikusi pirmā Aizstāvības pasākumu diena ASV Kongresā, kurā piedalītos dalībnieki no Amerikas Latviešu jaunatnes apvienības un citām baltiešu jauniešu grupām.
  • 9. maijā bija plānots Eiropas Savienības Atvērto durvju dienas sarīkojums - ES valstu vēstniecības piedāvātu iespēju piedalīties dažādos pasākumos, ieskaitot iepazīšanos ar valstu kulināro mantojumu.
  • 11. maijā būtu noticis Aizstāvības dienas informācijas kurss, kura laikā varētu uzzināt, kā vizīšu laikā veiksmīgāk komunicēt ar Kongresa pārstāvi, bija plānotas arī paneļdiskusijas un saviesīgs vakars.
  • 12. maijs būtu bijusi Baltijas Aizstāvības otrā diena ASV Kongresā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti