Dalies:

Atcelta šī gada Eiropas Vasaras skola

Atcelta šī gada Eiropas Vasaras skola
  • 09. May. 2020

Pandēmijas un tās radīto neskaidrību dēļ atcelta gan 2020. gada Eiropas Vasaras skola, gan Mazā Eiropas Vasaras skola. 

Eiropas Vasaras skolas (EVS) rīkotāji cer, ja būs tāda iespēja un Ministru kabineta noteikumi atļaus, tad, iespējams, tiks sarīkots kāds mazāk oficiāls vienas dienas saiets vai virtuāla tikšanās. Par šiem plāniem un iespējām tiks ziņots tikai vasarā, kad būs vairāk saprotams, kas būs iespējams. 

EVS padomes locekļi savā paziņojumā raksta: “Šis lēmums mums nāk ar lielām bēdām. Visos EVS nometnes gados nometne nenotiks tikai otro reizi. Uz 2020. gada vasaras skolām kopā tika saņemti 112 atsevišķi pieteikumi. Par lielo interesi noteikti varam lepoties un iespēju nodrošināt gandrīz visiem pieteiktajiem bērniem nometnes vietu arī! Mūsu nometnes ir tomēr ļoti starptautiskas un pietiekami liels pasākums, lai savlaicīgi varētu saprast, kā ierobežojumi varētu turpināt ietekmēt nometnes plānus nākamajos mēnešos.

Lasītākās ziņas valstī

Saudzēsim sevi, savus bērnus un vecākus, kā arī citus cilvēkus, paliekot mājās un ievērojot katras valsts valdības noteiktos norobežojumus, lai visi pēc iespējas ātrāk varētu tikties drošā vidē.”

EVS padomes locekļi aicina sekot līdzi jaunumiem:

Latviesi.com jau iepriekš vēstīja, ka EVS, kuras devīze ir Draudzība bez robežām, šogad bija plānota no 26. jūlija līdz 9. augustam, bet Mazā Eiropas Vasaras skola no 19. jūlija līdz 26. jūlijam.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti