Dalies:

Ārvalstīs turpinās Latvijas vēstniecību rīkoti simtgades svinību pasākumi

Ārvalstīs turpinās Latvijas vēstniecību rīkoti simtgades svinību pasākumi
Foto: LETA
  • 15. Nov. 2018

Arī ceturtdien virkne Latvijas vēstniecību ārvalstīs rīkos valsts simtgadei veltītus pasākumus, liecina Ārlietu ministrijas (ĀM) informācija.

Svinības Tbilisi rīkos Latvijas vēstniecība Gruzijā, bet Latvijas vēstniecība Itālijā simtgadi šajā dienā atzīmēs ar pieņemšanu, kā arī Dziesmu un Deju svētku prezentāciju Romā.

Tikmēr Latvijas vēstniecība Austrijā savās telpās Vīnē rīkos svinīgu pieņemšanu un koncertu. Pieņemšanu šajā dienā rīkos arī Latvijas vēstniecība Indijā.

Lasītākās ziņas

Latvijas vēstniecība Baltkrievijā šīs valsts galvaspilsētā Minskā plāno rīkot pieņemšanu. Latvijas vēstniecība Lietuvā šajā datumā plāno rīkot pieņemšanu Viļņā, Lietuvas Nacionālā muzeja Dižkunigaišu pilī.

Sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Francijā Baltijas valstis no 15.novembra ir goda viesu statusā festivālā "Les Boreales" Normandijas reģionā. Tāpat no šodienas Rihimaki, Somijā, būs iespēja aplūkot izstādi "Arta Nīmāna izstāžu cikls Latvijas simtgadei", ko atbalsta Latvijas vēstniecība Somijā.

Dažādi vēstniecību atbalstīti un rīkoti Latvijas simtgadei veltīti pasākumi gaidāmi visu novembrī un arī decembrī, tajā skaitā Norvēģijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Lielbritānijā, Polijā, Portugālē, Indijā, Austrālijā, Apvienotajos Arābu Emirātos un Ķīnā.

Autors: LETA
Foto: LETA

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti