Dalies:

Ārlietu ministrs: Sadarbība ELA ir viena no Ārlietu ministrijas prioritātēm

Ārlietu ministrs: Sadarbība ELA ir viena no Ārlietu ministrijas prioritātēm
Foto: Laura Celmiņa, Ārlietu ministrija
  • 29. Apr. 2019

Ņemot vērā Eiropā dzīvojošo Latvijas valstspiederīgo iedzīvotāju skaitu, sadarbība ar ELA ir viena no Ārlietu ministrijas prioritātēm, sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, tiekoties ar Eiropas Latviešu apvienības (ELA) valdes pārstāvjiem.

Šodien ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs un parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tikās ar ELA valdes pārstāvjiem: valdes priekšsēdi Elīnu Pinto, vietnieku Agni Sauku, kultūras nozares vadītāju Leldi Vikmani un ELA izglītības projektu koordinatori Latvijā Airu Priedīti.

Kā portālam “Latviesi.com” norādīja ministrija, tikšanās laikā ministrs izteica atzinību ELA par sadarbību un atbalstu, izstrādājot Diasporas likumu, kā arī darbojoties diasporas politikas jomā. Ministrs apliecināja, ka, ņemot vērā Eiropā dzīvojošo Latvijas valstspiederīgo iedzīvotāju skaitu, sadarbība ar ELA ir viena no Ārlietu ministrijas prioritātēm.

Lasītākās ziņas valstī

Savukārt ārlietu ministrs un parlamentārā sekretāre informēja ELA pārstāvjus par aktualitātēm diasporas politikas jomā, par tuvākajā laikā gaidāmo Diasporas konsultatīvās padomes nolikuma apstiprināšanu, kas ļaus aktīvāk plānot, īstenot un koordinēt diasporas politikas pasākumus.

ELA valdes pārstāvji izteica pateicību ministram par veiksmīgo sadarbību diasporas politikas jomā un izklāstīja turpmākos darbības virzienus un prioritātes, kas balstās uz kultūras un izglītības sakaru veicināšanu, pilsoniskās apziņas pilnveidošanu un ārvalstīs iegūtās pieredzes nodošanu Latvijai.

Ārlietu ministrs un ELA valdes pārstāvji izteica pārliecību par sekmīgu turpmāko sadarbību, īstenojot diasporas politiku.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti