Dalies:

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs šodien un 21.septembrī darba vizītē apmeklēs Vāciju

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs šodien un 21.septembrī darba vizītē apmeklēs Vāciju
  • 20. Sep. 2018

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) šodien un 21.septembrī darba vizītē apmeklēs Vāciju, informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Vizītes laikā Rinkēvičs tiksies ar Vācijas ārlietu ministru Heiko Māsu, piedalīsies Vācijas Ārpolitikas padomes (DGAP) organizētā diskusijā par Baltijas valstu pienesumu Eiropas nākotnei, kā arī sniegs interviju vienam no lielākajiem Vācijas laikrakstiem "Welt am Sonntag". Tikšanos laikā paredzēts pārrunāt Latvijas un Vācijas divpusējo attiecību, Eiropas Savienības (ES) un starptautiskās dienaskārtības aktuālos jautājumus.

Latvijas un Vācijas attiecībām raksturīga aktīva divpusējo vizīšu apmaiņa, dinamiskas ekonomiskās attiecības, regulāri starpparlamentārie kontakti, sadarbība ar federālajām zemēm, kā arī plaša dažādu institūciju sadarbība, skaidroja ĀM.

Lasītākās ziņas valstī

Latvija un Vācija ir stratēģiskie partneri ES, NATO un citos starptautiskās sadarbības formātos. Latvijas un Vācijas attiecības turpina attīstību ar kopīgu mērķi par vienotas un politiski stabilas Eiropas nākotni, kā arī drošu un ekonomiski attīstītu Baltijas jūras reģionu.

Raksta autors: Rihards Plūme, LETA
Foto: Kaspars Krafts

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti