Dalies:

Ārlietu ministrija atbalstījusi vairāk kā 70 diasporas projektus

Ārlietu ministrija atbalstījusi vairāk kā 70 diasporas projektus
  • 03. Apr. 2018

Ārlietu ministrijas diasporas projektu izvērtēšanas komisija šogad jau ir saņēmusi un izskatījusi 111 diasporas projektus, no kuriem daļēji vai pilnīgi atbalstījusi 73 projektus kopsummā par 85 843 eiro.

Lielākā summa jeb 8322 eiro piešķirti Amerikas latviešu apvienībai 13.Saeimas vēlēšanu iecirkņu vadītāju sagatavošanās kursu ASV rīkošanai. 4208 eiro piešķirti Maksima Gorkija ciema Arhlatviešu vidusskolas skolēnu pieredzes apmaiņas braucienam uz Latviju valsts simtgadē, ko rīkos Baškīrijas latviešu biedrība, bet 3137 eiro piešķirti Latvijas simtgades filmas "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" tūrei Vācijā un Strasbūrā, ko organizēs Frankfurtes latviešu biedrība. 3000 eiro piešķirti arī Latviešu kormūzikas lielkoncertam Kūrā un Cīrihē (Šveicē) 2018.gada novembrī.

Papildus projektiem Latvijā, Norvēģijā, Francijā, Vācijā, Krievijā un Izraēlā atbalstīti vairāki projekti arī Gruzijā, Nīderlandē, Luksemburgā, Īrijā, Zviedrijā, Beļģijā, Lielbritānijā, Šveicē, Spānijā, Lietuvā, Kanādā, Somijā un Argentīnā.

Plašāka informācija portālā lsm.lv

Foto: CC0 licence

Lasītākās ziņas

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti