Dalies:

Ārlietu ministrija aicina piedalīties Pasaules latviešu ekonomikas un inovācijas forumā

Ārlietu ministrija aicina piedalīties Pasaules latviešu ekonomikas un inovācijas forumā
  • 05. Jun. 2018

2018. gada 4. jūnijā Ārlietu ministrija noslēdza līgumu ar Valmieras pilsētas pašvaldību par ikgadējā Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma (PLEIF) organizēšanu. Šogad PLEIF notiks 28. un 29. jūnijā Valmierā, un tas tiek organizēts sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru un Pasaules brīvo latviešu apvienību. Ārlietu ministrija aicina forumā piedalīties latviešu uzņēmējus un interesentus no visas pasaules, veicinot pieredzes apmaiņu un sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē, biznesa attiecību veidošanos un tirdzniecības sakarus, kā arī inovāciju, finanšu un zināšanu kapitāla piesaisti Latvijai. Forums stiprinās arī Latvijas izcelsmes uzņēmēju un profesionāļu piederību Latvijai.

Latvijas valsts simtgades gadā forumā diskutēs par Āzijas un Amerikas tirgu specifiku un pieejamību Latvijas uzņēmējiem, ilgtspējīgu un zaļu ekonomiku un Latvijas uzņēmumu nišas iespējām, un kā veicināt latviešu atgriešanos dzimtenē, piesaistot Latvijas uzņēmumiem talantīgus Latvijas izcelsmes profesionāļus ar pasaules pieredzi.

PLEIF ietvaros tiks organizētas vizītes uz Valmieras un tās apkārtnē esošajiem uzņēmumiem, lai klātienē iepazītos ar Latvijas uzņēmumu produktiem, kā arī izaicinājumiem apgūstot jaunus tirgus, jaunu produktu radīšanā un personāla izaugsmē.

Forums notiks jau piekto gadu un to atbalsta Ārlietu ministrija. Diasporas pārstāvji tiek aicināti piedalīties forumā, reģistrējoties PLEIF līdz 10. jūnijam.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti