Dalies:

Ar Latvijas uzņēmēju līdzdalību Latvijas vēstniecībā Baltkrievijā notiek “Biznesa kluba” tikšanās

Ar Latvijas uzņēmēju līdzdalību Latvijas vēstniecībā Baltkrievijā notiek “Biznesa kluba” tikšanās
  • 24. Apr. 2017

20. aprīlī Latvijas vēstniecībā Baltkrievijā notika “Biznesa kluba” tikšanās, uz kuru pulcējās strādājošie Latvijas uzņēmēji Baltkrievijā, Latvijas uzņēmumu pārstāvniecību vadītāji Minskā, kā arī Baltkrievijas Tirdzniecības un Rūpniecības palātas pārstāvji. Tikšanā arī piedalījās Latvijas uzņēmēju delegācija LTRK pārstāvja Baltkrievijā Ģirta Kronberga vadībai, kurai šajās dienās notiek darba vizīte Minskā.

Atklājot “Biznesa kluba” tikšanos, Latvijas vēstnieks Baltkrievijā Dr. Mārtiņš Virsis atzīmēja ekonomiskās sadarbības prioritāti Latvijas un Baltkrievijas attiecībās, kā arī informēja klātesošos par divpusējās sadarbības aktualitātēm. Vēstnieks M.Virsis pasvītroja veiksmīgo sadarbību, kas izveidojusies starp LTRK un Baltkrievijas Tirdzniecības un Rūpniecības palātu, ar kuras atbalstu ir organizētas Latvijas uzņēmēju, valsts un pašvaldību, kā arī citu dažādu nozaru pārstāvju tikšanās ar uzņēmējiem Baltkrievijā.

Tikšanās laikā vēstniecības “Biznesa klubu” uzrunāja arī LTRK pārstāvis Baltkrievijā Ģirts Kronbergs un Baltkrievijas Tirdzniecības un Rūpniecības palātas starptautiskās sadarbības nodaļas vadītājs Aleksandrs Golovarevs (Александр Головарев).

Lasītākās ziņas valstī

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti