Dalies:

Ar jautru dziesmu mudina bērnus rūpīgi mazgāt rokas

Ar jautru dziesmu mudina bērnus rūpīgi mazgāt rokas
Foto: kadrs no video
  • 22. Apr. 2020

Laikā, kad rūpīga roku mazgāšana ir kļuvusi svarīgāka nekā jebkad agrāk, gan lieliem, gan maziem par to dzīvespriecīgā dziesmā kaut kur jau ļoti dzirdēta un iemīļota apvienība, kas tagad paslēpusies zem nosaukuma Bubble Boyz. "Roku mazgāšanas dziesmiņa" ik vienam atgādina - nākotne ir tavās tīrajās rokās!

"Antibakteriāls" nenozīmē "garlaicīgs"! Roku mazgāšana var būt jautrs piedzīvojums, īpaši kopā ar bērniem, atgādina dziedošo roku apvienība Bubble Boyz, kas Latvijas mūzikas pasaulē sevi piesaka kā jautrās roku mazgāšanas vēstneši.

Lasītākās ziņas

"Rokas ir jāmazgā, jo tikai tā mēs varēsim pēc iespējas ātrāk atkal atgriezties normālā dzīves ritmā un sākt dienu bez ziņām par jauniem saslimšanas gadījumiem. Šī dziesma radīta, lai kļūtu par katras ģimenes roku mazgāšanas himnu. Tava nākotne ir tavās rokās. Uzmani, lai tās būtu tīras!" atgādina Bubble Boyz, piebilstot - roku mazgāšana ar ziepēm ir ne tikai noderīga, bet arī vairo dzīvesprieku, kas daudziem šobrīd ir pat vēl svarīgāk.

"Rosinām vecākus kopā ar bērniem dziedāt līdzi un pārvērst roku mazgāšanu jautrā rotaļā, aicinot bērnu ar plaukstām samīļot ziepes, kārtīgi tās "apčubināt" un pārskatīt, vai putas nokļuvušas katrā pirkstu starpā. Ja nav - jāmīļo ciešāk! Maziem bērniem patīk pirkstiņspēles, turklāt tās ne tikai priecē mazuli, bet arī veicina runas attīstību. Dziesmiņas apgūšana un līdzi dungošana būs labs uzmundrinājums procesa paveikšanai pilnībā," uzskata attīstības ķīmiķe Jūlija Kuzņecova no uzņēmuma "Stenders", kas ir šīs akcijas līdzautori.

Dziedošo roku apvienība Bubble Boyz gan dziesmas tekstā, gan video soli pa solim atgādina, kā rokas vēlētos tikt mazgātas, aicinot dungot "Roku mazgāšanas dziesmiņu" un rast prieku pat tik ikdienišķā procesā kā roku mazgāšana.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti