Dalies:

Ar grandiozu Latviešu kultūras dienu Dublinā Latvijas neatkarības atjaunošanas dienas svinības Īrijā ir noslēgušās

Ar grandiozu Latviešu kultūras dienu Dublinā Latvijas neatkarības atjaunošanas dienas svinības Īrijā ir noslēgušās
  • 07. May. 2019

Paldies tautiešiem par kopā būšanu un lielo atsaucību. Tiekamies jau drīz, Eiropas latviešu kultūras svētkos no 13. jūnija līdz 16. jūnijam. 

Uzziņai:
Aktīvā latviešu kopiena Īrijā nedēļas nogalē no 4. maija līdz 6. maijam svinēja Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienu ar plašu programmu, sadarbībā ar LR vēstniecību Īrijā, Latviešu biedrību Īrijā un Sv. Pētera draudzi Īrijā. 

Svinību kulminācija notika Dublinas vecpilsētā, Temple Bar Meeting House square 6. maijā no 12:00-17:00, ar plašu aktīvāko  Īrijas latviešu māksliniecisko kopu un skolu dalību, kā arī viesiem no Latvijas - Ventspils kori “Kaiva”. Amatnieku tirdziņu un degustāciju, kā arī info stendu par Latviju

Pasākumu 6.05 rīkoja LBĪ, ar LR vēstniecības atbalstu.

5. maijā, plkst. 14:00 tautieši pulcējās uz svētku dievkalpoju Sv. Pētera draudzes namā ar Ventspils vokālās grupas dalību. Plkst. 15:00 Ventspils jauktā kora “Kaiva” koncertā.

Pasākumu 5.05 rīkoja Sv. Pētera draudze, sadarbībā ar Latviešu biedrību Īrijā.

4. maijā, plkst. 10:30 tautieši pulcējās, lai dotos Svētā Patrika kalnā, kura galotnē, plkst. 13:00 vienojās kopīgā Latvijas himnas dziedājumā un plkst. 16:00 kalna pakājē svinēja Baltā galdauta svētkus. 

Pasākumu 4.05 rīkoja LR vēstniecība Īrijā, sadarbībā ar latviešu kopienu Īrijā. 

Lasītākās ziņas

Informāciju sagatavoja: Inguna Grietiņa - Dārziņa
Foto: Arnis Krūminš un Inguna Grietiņa - Dārziņa

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti