Dalies:

Ar bērnu zīmējumiem cer aizkustināt Dānijas karalieni Misānes lietā

Ar bērnu zīmējumiem cer aizkustināt Dānijas karalieni Misānes lietā
CC0 licence
  • 25. Feb. 2020
  • 11.20

Brīvprātīgo jauniešu kustība “Bērnu draugi” aicina iesūtīt zīmējumus Kristīnes Misānes atbalstam, lai tos tālāk nosūtītu Dānijas karalienei. Tādā veidā biedrība cer šo jautājumu pacelt ne tikai tiesiskā, bet arī cilvēciskā līmenī.

“Ir vēl kāda cerība, kas pavīdēja mediju ziņās, un tā ir Dānijas karaliene. Ja viņa sadzirdētu mūsu emocionālo vēstījumu, tad, iespējams, vēl var paspēt pieņemt būtiskus lēmumus par Kristīnes Misānes neizdošanu Dienvidāfrikas republikai. Mēs aicinām bērnus zīmēt zīmējumus, ko mēs nosūtītu karalienei, un, iespējams, caur tiem mēs varam viņai izstāstīt Kristīnes stāstu un cik svarīgi ir Kristīnes bērniem neatņemt mammu. Kristīnes Misānes lieta vairs nav tikai politiska vai juridiska, bet tā skar ikvienu sievieti, ikvienu mammu un ikvienu bērnu Latvijā," ieceri skaidro idejas autore Iveta Ziemele.

Zīmējuma izmēram neesot nozīmes. Galvenais ir saturs, saka idejas autore.

Lasītākās ziņas

“Otrā pusē lūdzam uzrakstīt dažos teikumos, kāpēc Tava māmiņa Tev ir svarīga un mīļa. Lūgums to izdarīt angliski. Priekšpusē zem zīmējuma aicinām izvietot atslēgas vārdus: #SupportingKristineMisaneandherkids. Uz zīmējuma lūdzam norādīt bērna vārdu, vecumu un vietu,” aicina Ziemele.

Zīmējumus gaidīs līdz 10.februārim. Tie jāadresē Ivetai Ziemelei, Liepu ielā 1-10 Lapmežciemā, Engures novadā, LV 3118.

Biedrība Bērnu Draugi ir brīvprātīgo jauniešu kustība, kuri darbojas dažādos Latvijas bērnu namos, Sociālās aprūpes centros, kā arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģijas nodaļā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti