Dalies:

Apvienotās Baltiešu komitejas 13. konference Vašingtonā

Apvienotās Baltiešu komitejas 13. konference Vašingtonā
  • 20. Oct. 2019

Šogad novembŗa sākumā gaidāmi Baltijas valstu interesēm svarīgi notikumi ASV galvaspilsētā Vašingtonā.

Sestdien, 9. novembrī, norisināsies Apvienotās Baltiešu komitejas (JBANC) 13. konference ar vairākām paneļdiskusijām un sarunām par ASV un Baltijas valstu attiecībām 100 gadu gaŗumā, tāpat tiks pārrunāti aktuālie drošības izaicinājumi un situācija mediju jomā, īpaši pievēršoties cīņai pret dezinformāciju.

Konferenci ar uzrunu atklās Dr. Maikls Kārpenters, Pensilvānijas Universitātes Diplomātijas un starptautisko attiecību centra direktors, savukārt Toronto Universitātes profesors Dr. Andress Kasekamps akcentēs Baltijas valstu vēstures jautājumus.

Lasītākās ziņas valstī

Diskusiju panelī, kas veltīts NATO un drošībai Baltijas reģionā, piedalīsies arī Latvijas Okupācijas mūzeja Goda pado- mes loceklis, analītiķis un Laikapolītiskais komentētājs Pauls Gobls.

Īpašā Baltijas-Amerikas Brīvības fonda (BAFF) panelī,kādreizējie BAFF stipendiāti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kas strādājuši JBANC, dalīsies ar Baltijas valstu vēlēšanu pieredzi, no kuŗas var mācīties, tuvojoties ASV vēlēšanām 2020. gadā.

Savukārt dienu pirms konferences,8.novembrī,Vašingtonā norisināsies 2. gadskārtējā Baltiešu aizstāvības diena, kuŗā ikviens ir aicināts tikties ar saviem pārstāvjiem ASV Kongresā, lai aktuālizētu Baltijas valstīm būtiskus jautājumus, tostarp ekonomikas, aizsardzības un citās jomās.

Plašāka informācija Apvienotās Baltiešu komitejas mājasapā www.jbanc.org.

Autors: Eduards Ozoliņš

Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Laiks"

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti