Dalies:

Aprīlis Bērzainē ir talkas mēnesis, tādēļ aicinām pieteikties talciniekus visa mēneša garumā!

Aprīlis Bērzainē ir talkas mēnesis, tādēļ aicinām pieteikties talciniekus visa mēneša garumā!
  • 25. Mar. 2018

Šovasar Latviešu centrā Bērzaine latviešus no visas pasaules gaida daudzi notikumi - Baltā galdauta svētki, Jāņi, pasaules latviešu ģimeņu saiets 3x3, kā arī citu koncerti un kopā sanākšanas! Vēlamies aicināt kopā sakopt šo skaisto latviešu īpašumu Dienvidvācijā, lai Latvijas simtgades gadu pavadītu godam.

Kopīgi attīrīsim krūmus, atbrīvosim mežu no kritušajiem kokiem un sagatavosim malciņu Āra kamīnam, no labākajiem kokiem veidosim soliņus Jāņu laukumam!

Attīrīsim un labiekārtosim mūsu dīķus, lai tur varētu izaugt varenas karpas, ar ko cienāt nākamo gadu talciniekus un viesus!

Iekārtosim takas pastaigām un teritoriju sporta iespējām, pielabosim žogu, iekārtosim telts un piknika vietas un darīsim visu, lai Bērzaines vairāk nekā 5 hektāri būtu skaisti un mājīgi!

Talkas tradīcijas Bērzainē ir gadiem koptas un joprojām ar līdzīgiem nosacījumiem - brauciet ciemos pusi laika patalkot, pusi laika izbaudīt brīnišķīgās Švarcvaldes un Elzasas atpūtas iespējas! Bērzaine talciniekiem nodrošina bezmaksas naktsmājas, kā arī paši kopīgi gatavosim pusdienas un vakariņas talkas dienā!

Diemžēl vietas talciniekiem ir ierobežotas, tādēļ aicinām pieteikties laicīgi un vienoties ar Bērzaines saimniekiem par iespējamiem laikiem un darbiņiem! Rakstiet berzaine@latviesi.com vai zvaniet 0049 761 53340!

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti