Dalies:

Apkopējam par sieviešu vervēšanu bordelim Austrijā piespriež nosacītu cietumsodu

Apkopējam par sieviešu vervēšanu bordelim Austrijā piespriež nosacītu cietumsodu
LETA/ Edijs Pālens
  • 06. Jan. 2020

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa kādam telpu uzkopējam par sieviešu vervēšanu bordelim Austrijā piespriedusi nosacītu cietumsodu, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums. Vīrietis apsūdzēts par to, ka iedzīvošanās nolūkā, izdarīja personas nosūtīšanu ar tās piekrišanu seksuālai izmantošanai.

Pagājušā gada vasarā apsūdzētais satikās ar kādu sievieti un piedāvāja viņai braukt uz Austrijas pilsētu Grācu bordelī strādāt par prostitūtu. Apsūdzētais apgalvoja, ka viņa dienā nopelnīs aptuveni 1000 eiro. Katru dienu 100 eiro no saņemtās naudas gan būšot jāatdod bordeļa saimniekam.

Tāpat apsūdzētais informēja, ka pirms aizbraukšanas uz Austriju sievietei viņam būs jāsamaksā 700 eiro. Tāpat katru mēnesi daļa no nopelnītās naudas būs jānosūta viņam.

Lasītākās ziņas

Bordelim Grācā apsūdzētais vervēja vēl divas sievietes. Viena no sievietēm bija iesaistīta speciālajā izmeklēšanas eksperimentā.

Par apsūdzētā personību pirmstiesas procesā noskaidrots, ka vīrietis ir šķīries un strādā Austrijā par telpu uzkopēju. Vīrietis agrāk nav sodīts.

Par vīrieša atbildību mīkstinošu apstākli tiesa atzina to, ka viņš vaļsirdīgi atzina savu vainu, nožēloja izdarīto un aktīvi veicināja noziedzīgā nodarījuma izmeklēšanu.

Apsūdzētais ar prokuroru bija noslēdzis vienošanos par sodu. Tiesa vienošanos apstiprināja un noteica viņam brīvības atņemšanu uz trīs gadiem. Piespriesto brīvības atņemšanas sodu tiesa gan noteica nosacīti ar pārbaudes laiku uz trīs gadiem.

Autors: LETA

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti