Dalies:

Amsterdamā atklāts Latvijas goda konsulāts

Amsterdamā atklāts Latvijas goda konsulāts
  • 30. May. 2018

Latvijas vēstniece Nīderlandē Ilze Rūse ar svinīgu uzrunu atklāja Latvijas goda konsulātu Amsterdamā. Klātesošos uzrunāja arī LIAA pārstāvniecības vadītāja Nīderlandē Egita Aizsilniece-Ibema. Pieņemšanu rīkoja Latvijas goda konsule Amsterdamā Katarina Hartgere (Katarina Hartgers).

Vēstniece apsveica goda konsuli ar konsulāta atklāšana un jaunajiem pienākumiem un novēlēja daudz enerģijas, lai izmantotu abu valstu ekonomisko potenciālu. Funkciju pildīšanas laiks sakrīt ar vēsturisku divpusējās attiecībās – Viņa Majestātes Nīderlandes karaļa Vilema Aleksandra un Viņas Majestātes Nīderlandes karalienes Maksimas valsts vizīti Latvijā jūnija vidū. Tas būs notikums, kas sniegs potenciālu divpusējo attiecību pilnveidošanai. I.Rūse apliecināja vēstniecības gatavību cieši sadarboties un atbalstīt konsules darbību.

Savas uzrunas laikā K.Hartgere pauda apņēmību turpināt veiksmīgo sadarbību ar LIAA pārstāvniecību un vēstniecību, lai stiprinātu Latvijas un Nīderlandes attiecības gan ekonomiskās sadarbības jomā, gan veicinātu kontaktus politiskajā un kultūras jomā.

K.Hartgere ir sociālo mediju speciāliste un iepriekš vadījusi LIAA pārstāvniecību Nīderlandē, kā arī strādājusi Nīderlandes vēstniecībā Latvijā. K.Hargere jau līdz šim ir sniegusi nozīmīgu ieguldījumu divpusējo attiecību stiprināšanā, rīkojot uzņēmēju vizītes Latvijā, kā arī atbalstot Latvijas uzņēmēju vizītes Nīderlandē. Gūtā pieredze un uzkrātās zināšanās sniedz K.Hartgers izcilas iespējas veicināt Latvijas – Nīderlandes ekonomiskās saites un stiprināt politiskās attiecības goda konsules amatā.

Pieņemšanā piedalījās vairāki Nīderlandes Ārlietu ministrijas pārstāvji, citu valstu goda konsuli, diplomāti un uzņēmēji, kā arī Latvijas goda konsuls Ziemeļnīderlandē Jākobs Emmelkamps (Jacob Emmelkamp). Tāpat piedalījās arī Latvijas pārtikas nozares uzņēmumu pārstāvji, kas uzturas Nīderlandē projekta “Latvijas dienas” ietvaros.

Latvijas goda konsula Amsterdamā Katarinas Hartgers pārvaldes apgabali ir Ziemeļholandes, Flevolandes un Utrehtas provinces.

Konsulāta atrašanās vieta: De Lairessestraat 131-135, 1070AS Amsterdam.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti