Dalies:

Amerikāņu interneta žurnāls "AGEIST" intervē Amerikas latvieti Kristīni Upesleju

Amerikāņu interneta žurnāls "AGEIST" intervē Amerikas latvieti Kristīni Upesleju
AGEIST
  • 09. Aug. 2019

Amerikāņu interneta žurnālā "AGEIST" šomēnes atrodama intervija ar Amerikas latvieti Kristīni Upesleju. Viņa pieteikta kā "līdere tekstila inovācijās" un intervijā stāsta par karjeru un citiem dzīves izaicinājumiem.

Kristīne ir latviete, bet dzimusi Vācijā. Uz ASV, Losandželosu pārvācās 2000. gadā. Viņa ir dibinātāja un menedžere Inovatīvajai tekstila nodaļai Losandželosas Modes institūtā. Savas karjeras laikā daudz eksperimentējusi ar tekstilu, meklējot modernus un ilgstpējīgus veidus, kā to pielietot. Institūtā eksperimentēt ar materiālu viņa māca arī studentus. Savu karjeru viņa sāka kā kostīmu māksliniece, strādājot operu un teātru namos, kā arī kino industrijā EIropā. 

Par viņu raksta: "neviens no dzīves izaicinājumiem  - 4. stadijas vēzis, neizdevusies laulība, dzīve kā vientuļai mātei svešā valstī - nav apstādinājis viņu tiekties pretī karjeras izaugsmei un jēgpilnai dzīvei."

Lasītākās ziņas valstī

Pilna intervija lasāma šeit.

AGEIST ir žurnāls par paaudzi virs 50 gadiem, par cilvēkiem, kuri daudz sasnieguši savā nozarē un spēj uz pasauli skatīties moderni.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti