Dalies:

ĀM pagarinājusi termiņu diasporas projektu iesniegšanai

ĀM pagarinājusi termiņu  diasporas projektu iesniegšanai
  • 02. Apr. 2019

Latviešu diasporas organizācijas projektus diasporas atbalsta finansējumam pasākumiem un iniciatīvām Ārlietu ministrijai varēs iesniegt līdz 23. aprīļa darba dienas beigām. Projektu īstenošana paredzēta laika posmā no 2019. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim, informē Ārlietu ministrijas pārstāvji.

Ārlietu ministrijas Diasporas atbalsta projektu izvērtēšanas komisija par 2019. gada prioritātēm noteikusi projektus, kuri veicina:

  • latviskās identitātes un piederības stiprināšanu un latviešu valodas saglabāšanu, kā arī kultūras izpēti un saglabāšanu;
  • mērķtiecīgu diasporas iesaistīšanu Latvijas tautsaimniecības, valsts pārvaldes un zinātnes attīstīšanā;
  • diasporas pilsoniskās un politiskās līdzdalības veicināšanu;
  • remigrāciju.

Projektu pieteikumi jāiesniedz Ārlietu ministrijā saskaņā ar 2018. gada 5. jūnijā apstiprināto “Kārtību, kādā Ārlietu ministrija atbalsta Latvijas diasporu un tās organizāciju veidotos projektus”. Ar Kārtību var iepazīties šeit.

Lasītākās ziņas

Informācija par projektu iesniegšanas kārtību pieejama Ārlietu ministrijas mājas lapā – Aktualitātes – Saites – Tautiešiem ārzemēs – Projektu iesniegšanas kārtība.

Ja diasporas organizācijas mītnes valstī ir Latvijas vēstniecība, konsulāts vai nerezidējošais vēstnieks, diasporas organizācijas iesniedz projektus vēstniecībai, konsulātam vai nerezidējošam vēstniekam, bet valstī, kurā nav vēstniecības, konsulāta vai nerezidējoša vēstnieka, diasporas organizācija vai diasporas reģionālās organizācijas projektu pieteikumus iesniedz tieši Ārlietu ministrijai.

Par projektu izstrādāšanas un iesniegšanas jautājumiem ministrija rekomendē savlaicīgi konsultēties ar Latvijas pārstāvniecību, nerezidējošo vēstnieku vai ar Ārlietu ministriju.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti