Dalies:

ALA aicina pieteikties latviešu studentus ASV stipendijām

ALA aicina pieteikties latviešu studentus ASV stipendijām
  • 17. Apr. 2019

Amerikas latviešu apvienība (ALA) līdz 1. jūnijam aicina studentus, kuri aktīvi piedalās latviešu sabiedrībā, pieteikties stipendijām bakalaura un maģistra  studijām vai pētnieciskajai darbībai Latvijā, informē apvienība.

Vairāki ALA stipendiju fondi atbalsta dažādas studiju nozares. Tiek atbalstīti studenti, kuri mācās pedagoģijas, teoloģijas, bioloģijas vai lingvistikas fakultātēs,  tāpat arī apvienība piešķir stidendijas veterinārās medicīnas studijām un studentiem, kuri mācās jūras zveju, latviešu vēsturi vai latviešu kultūru.

Students var saņemt ALA stipendiju, ja ir ALA biedrs, beidzis viena pilna akadēmiskā gada studijas universitātes vai koledžas līmenī, turpinot studijas kādā ASV universitātē vai koledžā bakalaura vai maģistra grāda iegūšanai, vai arī students veiks pētniecības darbu Latvijā.

Kandidātiem līdz 1. jūnijam stipendiju komisijai jaiesūta stipendijas pieteikuma lapa, divas rekomendāciju vēstules no skolotāja vai darba devēja, kas liecina par studenta centību, un augstskolas sekmju izraksts.  Studenti stipendiju drīkst saņemt ne ilgāk kā trīs gadus.

ALA Stipendiju fonda noteikumi paredz stipendiju lūgumus izskatīt un uz tiem atbildēt reizi gadā, jūnijā. Piešķirtās stipendijas izmaksā rudenī, kad saņemta stipendiāta skolas adrese un apliecinājums par studiju uzsākšanu.

Plašāka informācija un pieteikšanās

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti