Dalies:

Akcija “Atcerēsimies mūsu seniorus” turpinās

Akcija “Atcerēsimies mūsu seniorus” turpinās
  • 17. May. 2020

Pagājušo nedēļu man atkal bija tas prieks doties no Hamiltonas uz Latviešu Centru Toronto pēc pārtikas sainīšiem, lai arī Hamiltonas latviešu seniori varētu tikt iepriecināti Ģimenes dienā. Latviešu centrs, kaut gan šai vīrusa laikā ir tukšs un kluss, tomēr nodarbina tur čaklas rokas un mīļas sirdis, kas rūpīgi, nu jau trešo reizi sagatavo pārtikas sainīšus, kas tiek pievesti mājās mūsu vecākajai paaudzei gan Toronto, gan arī Hamiltonā un tuvākā apkārtnē.

Man ir bijis ļoti liels gandarījums piedalīties šajā akcijā, redzot tās priecīgās sejas, kas saņem sainīšus, kā arī sastopot visus tos jaukos cilvēkus, kas pieliek roku izvadājot, koordinējot un apzvanot mūsu seniorus. Paldies visiem tiem, kas ir arī sagādājuši rokām šūtas maskas mūsu senioriem. Paldies tiem, kas ir ziedojuši līdzekļus, lai šī palīdzības akcija var turpināties!

Lasītākās ziņas valstī

Aizvedot sainīšus, es pati esmu piedzīvojusi to cik ļoti mūsu seniori novērtē to, ka mēs par viņiem domājam, atceramies un rūpējamies šai savādi vientuļajā laikā. Es gribētu aicināt visu mūsu sabiedrību atcerēties mūsu vecāko paaudzi  regulāri pacelt telefonu un piezvanīt, aprunāties un pavadīt laiku ar mūsu senioriem, īpaši šai laikā, kad daudzi pasaulē jūtas vientuļi un izolēti, it īpaši tie, kam internets ir svešs vārds un kas moderno technoloģiju ir spējīgi izmantot tikai ļoti minimāli. Rūpēsimies viens par otru!

Autore: Elizabete Ludvika

Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

 

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti