Dalies:

Aizvadītas Austrālijas Latviešu meistarsacīkstes basketbolā Adelaidē

Aizvadītas Austrālijas Latviešu meistarsacīkstes basketbolā Adelaidē
  • 13. Mar. 2018

Tie, kuri ir braukuši uz Kultūras Dienām Adelaidē un skatījušies vai spēlējuši basketbolu Austrālijas Latviešu meistarsacīktēs Adelaidē, zina, ka Rose Terases otrājā galā un ar ļoti īsu braucienu no Adelaides Latviešu nama - Tālavas, ir Veiviles (Wayville) basketbola stadions. Veivilas basketbola stadionā mājo Forestviles ērgļu basketbola komandu (FEBK). Man ir atkal liels prieks un gods ziņot, ka sestdien, 2018. gada 3. martā, Zāra Dance, kas spēlē Forestviles zem 10 meitenes 2. divīzijas basketbola komandā, kopā ar savām komandas biedrēm, izcīnīja vasaras sezonas čempionātu.

Finālspēlē meitenes uzvarēja pret Sturt Sabres 22 – 11. Zāras vectēvs, divreizējs Austrālijas basketbolists un olimpietis (1964, 1968) Miķelis Dancis, bija ļoti lepns par Zāras panākumu.

Bet Zāra nebija vienīgā, kura uzvarēja vasaras sezonas fināspēles. Pirmdien, 2018. gada 5. martā, Zāras vectēvs Miķelis, Veiviles 65+ vīriešu grupā uzvarēja ar savu komandu un kā godalgu pieškīra basketbolistiem degvīna glāzi ar uzrakstu “2018 Summer Season 65+ Premiers.”

Lasītākās ziņas valstī

Vēlāk to vakaru Reinis Dancis, Didzis Freivalds un Ādams Klopšteins, Pulteney Grammar Old Scholars “Chiefs” komandā izcīnija Veiviles Vasaras A Grade Social grupas čempionātu pret NBAged 39 – 32. Didzis Frevialds, no Rīgas, uzsāka spēlēt ar POS Chiefs komandu sezonas sākumā un viņa vidējais punktu skaits ir bijis 13.4 par spēli.

Raksta autors: Reinis Dancis

Foto: Zāra Dance, Reinis Dancis un Miķelis Dancis

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti