Dalies:

Aizsardzības ministrs uzturēsies darba vizītē Vācijā

Aizsardzības ministrs uzturēsies darba vizītē Vācijā
Foto: Juris Vīgulis, Saeima
  • 15. Apr. 2019

No šodienas līdz 17. aprīlim aizsardzības ministrs Artis Pabriks uzturēsies darba vizītē Berlīnē, Vācijā, informē Aizsardzības ministrija. 

Vizītes laikā A. Pabriks tiksies ar Vācijas aizsardzības ministri Urzulu fon der Leienu, lai pārrunātu Latvijas un Vācijas divpusējo sadarbību aizsardzības jomā un arī Eiropas Savienības un NATO aizsardzības politikas aktualitātes. 

Tāpat aizsardzības ministrs tiksies ar Vācijas Bundestāga Aizsardzības lietu pilnvaroto Hansu Peteru Bartelu, lai apspriestu abu valstu  aizsardzības sadarbības jautājumus. 

Lasītākās ziņas valstī

Vizītes ietvaros A. Pabriks arī piedalīsies Vācijas Aizsardzības ministrijas rīkotajā Lielajā vakara jundā, kas veltīta NATO Spēku virspavēlniekam Eiropā.

Vācijas bruņotie spēki sniedz nozīmīgu ieguldījumu reģionālās drošības stiprināšanā, tostarp vadot NATO paplašinātās klātbūtnes Lietuvā kaujas grupu, atbalstot NATO patrulēšanas misiju gaisa telpā virs Baltijas jūras un piedaloties NATO 1. pastāvīgajā jūras pretmīnu grupā, kā arī NATO 1. pastāvīgajā Jūras spēku grupā.

Vācijas karavīri regulāri piedalās kopīgās militārās mācībās Latvijā kopā ar Latvijas un citu sabiedroto valstu bruņoto spēku karavīriem.

Foto: Juris Vīgulis, Saeima

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti