Dalies:

airBaltic veiks lidojumus uz Pasaules kausu futbolā

airBaltic veiks lidojumus uz Pasaules kausu futbolā
  • 04. Dec. 2017

Latvijas lidsabiedrība airBaltic nākamā gada vasarā veiks lidojumus uz pieciem galamērķiem, piedāvājot ceļotājiem no Eiropas, Skandināvijas un Tuvajiem Austrumiem ērtus savienojumus caur Rīgu ar vairākām Krievijas pilsētām, kurās norisināsies Pasaules futbola kausa finālturnīrs.

airBaltic maršrutu tīkla pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss (Wolfgang Reuss) norāda: "Piedāvājot lidojumus uz lielākajām Eiropas pilsētām un nozīmīgākajiem galamērķiem Krievijā, Rīga ir ērts tranzītmezgls uz Krieviju lielai daļai eiropiešu. Tieši airBaltic būs viena no lidsabiedrībām, kas piedāvās izdevīgākos savienojumus starp pilsētām Eiropas Savienībā un Krievijā."

"Visi pieci galamērķi būs starp tām pilsētām, kurās 2018. gadā norisināsies Pasaules kauss futbolā, un savienojums caur Rīgu piedāvās ērtus lidojumus tiem, kuri plāno apmeklēt šo čempionātu," piebilst Volfgangs Reiss.

Maršruts Lidojumu biežums

Rīga - Maskava Līdz 4 lidojumiem dienā

Rīga - Sanktpēterburga Līdz 4 lidojumiem dienā

Rīga - Kaļiņingrada 6 lidojumi nedēļā

Rīga - Soči 2 lidojumi nedēļā

Rīga - Kazaņa 2 lidojumi nedēļā

Nākamā gada vasarā airBaltic turpinās piedāvāt līdz četriem lidojumiem dienā uz Maskavu un Sanktpēterburgu. Papildus tam lidsabiedrība arī veiks jaunus regulāros lidojumus uz Kaļiņingradu un Sočiem, kā arī Kazaņu. Pilns airBaltic lidojumu saraksts pieejams lidsabiedrības mājaslapā www.airbaltic.com .

airBaltic nodrošina lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem. No ikviena no šiem galamērķiem airBaltic piedāvā ērtus savienojumus caur Rīgu uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam airBaltic piedāvā arī tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Foto: Publicitātes attēls

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti