Dalies:

airBaltic valdē apstiprināts Pauls Cālītis

airBaltic valdē apstiprināts Pauls Cālītis
foto: airBaltic
  • 26. Feb. 2020

Latvijas aviosabiedrības airBaltic valdes locekļa amatā apstiprināts uzņēmuma ilggadējs darbinieks Pauls Cālītis. Viņš pildīs gan valdes locekļa, gan operatīvās vadības direktora pienākumus, latviesi.com informē airBaltic Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

Cālīša atbildībā būs lidojumu vadība, tehniskās un loģistikas nodaļas, lidostas pakalpojumu vadība, klientu atbalsts, drošība, kā arī lidsabiedrības kvalitāte.

"Man ir prieks sveikt Paulu Cālīti airBaltic valdē. Padome ir lepna, ka vadības komandai kā jaunākais loceklis pievienojies viens no savējiem. Mēs ticam, ka Pauls Cālītis spēs saglabāt airBaltic pirmšķirīgos darbības rezultātus lidsabiedrības ilgtspējīgās izaugsmes laikā, kad īstenojam Destination 2025 biznesa plānu," norādījis airBaltic padomes priekšsēdētājs Niks Bulmanis.

Lasītākās ziņas valstī

 

Ilgu laiku Pauls Cālītis bijis airBaltic vadības komandas loceklis un airBaltic struktūrvienības airBaltic Training valdes loceklis, kopš tās izveides 2010. gadā. Starp viņa pienākumiem bijusi flotes modernizācija, pilotu un stjuartu standartu izstrāde, plānošana un apmācība, kā arī lidojumu laikā sniegto pakalpojumu pārvalde. Viņš bija arī viens no galvenajiem komandas locekļiem, kurš vadīja airBaltic Pilotu akadēmijas izveidi. Papildus tam Pauls Cālītis saglabā savu kvalifikāciju kā instruktors/eksaminētājs un turpinās lidot kā Airbus A220-300 kapteinis.

"25 airBaltic nostrādāto gadu laikā man ir bijusi privilēģija veicināt uzņēmuma attīstību no tā pašiem pirmsākumiem. Es esmu priecīgs pievienoties Baltijā vadošās lidsabiedrības valdei, lai turpinātu airBaltic tālāku izaugsmi," par jauno amatu saka Cālītis.

Pauls Cālītis Monreālā bāzētajā Konkordijas Universitātē ieguvis uzņēmumu vadības maģistra grādu aviācijas nozarē. 1995. gada 11. septembrī, dažas nedēļas pēc uzņēmuma izveidošanas, Pauls Cālītis pievienojās airBaltic kā pilots. 1999. gadā Pauls Cālītis kļuva par lidojumu vadības direktoru, savukārt līdz 2020. gadam strādāja par airBaltic lidojumu vadības vecāko viceprezidentu.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti