Dalies:

airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Štutgarti

airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Štutgarti
  • 16. Aug. 2018

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo par pirmo 2019. gada vasaras sezonas galamērķi, uz kuru lidojumi sāksies marta beigās. airBaltic turpina paplašināt savu piedāvājumu lidojumiem uz Vāciju, maršrutu kartei pievienojot regulāros reisus uz Štutgarti, kas sāksies 31. martā, informē airbaltic pārstāve Alise Briede.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Štutgarte ir jau mūsu sestais galamērķis Vācijā. Mēs esam pārliecināti, ka šo tiešo savienojumu novērtēs gan biznesa, gan atpūtas ceļotāji. Kā viens no Vācijas autorūpniecības nozares centriem, kas bagāts ar unikālām dabas ainavām, Štutgarte saviem viesiem piedāvā plašas iespējas."

“Mēs esam priecīgi sadarboties ar airBaltic kā jauno pārvadātāju Štutgartes lidostā,” norāda Štutgartes lidostas izpilddirektore Dr. Arina Freitāga (Dr. Arina Freitag). “Rīga ir lielisks papildinājums mūsu maršrutu tīklam, un airBaltic piedāvā ļoti ērtus savienojošos lidojumus, piemēram, uz visām Baltijas valstīm, kur pašreizējais pieprasījums ir palielinājies par 60%.”

Lasītākās ziņas valstī

Štutgartes lidostas izpilddirektors un preses pārstāvis V. Šēfers (W. Schoefer) piebilst: “airBaltic nodrošina abpusēju piekļuvi diviem ekonomiski ļoti dinamiskiem reģioniem. Digitalizācijas un e-pārvaldes ziņā Latvija ir pionieris Eiropā un tādējādi pievilcīgs partneris mūsu ekonomikai, tāpēc mēs šo jauno savienojumu augstu novērtējam.”

Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts, kā arī biļetes uz jauno galamērķi jau pieejamas uzņēmuma mājaslapā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti