Dalies:

airBaltic uzsāk lidojumus starp Rīgu un Popradu Slovākijā

airBaltic uzsāk lidojumus starp Rīgu un Popradu Slovākijā
  • 15. Dec. 2014

13.decembrī Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsākusi lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Slovākijas pilsētu Popradu, informē Jānis Vanags, Korporatīvo komunikāciju viceprezidents A/S Air Baltic Corporation, Starptautiskā lidosta Rīga.

Reizi nedēļā piedāvātais lidojums nodrošina ērtu savienojumu starp šīm abām pilsētām, kā arī ceļošanas iespējas uz citiem galamērķiem Krievijā, Baltijas, Skandināvijas un NVS valstīs.

airBaltic valdes loceklis Martins Sedlackis norāda: "Man kā Slovākijas pilsonim, kurš strādā Latvijas aviokompānijā, ir patiess prieks, ka šīs divas lidostas tiek savienotas. Poprada Augstajos Tatros ir lielisks un izmaksu ziņā pieejams slēpošanas galamērķis, kas arī būs ieguvējs no tūrisma iespējām, kuras nodrošina jaunais airBaltic maršruts."

Lasītākās ziņas valstī

airBaltic lidojumus abos virzienos nodrošinās vienu reizi nedēļā - sestdienās. 

Aviokompānija lidojumus veiks ar Boeing 737-300 lidmašīnu un lidojuma ilgums būs aptuveni 1 stundu un 40 minūtes. Biļetes cena vienā virzienā ir sākot no 55 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājaslapā www.airbaltic.com.

Publicitātes foto/airBaltic

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti