Dalies:

airBaltic samazina reisu skaitu uz Milānu

airBaltic samazina reisu skaitu uz Milānu
  • 05. Mar. 2020

Latvijas lidsabiedrība airBaltic pieņēmusi lēmumu uz laiku no 2020.gada 23.marta līdz 31.maijam samazināt reisu skaitu no Rīgas uz Milānu, informē aviosabiedrības pārstāve Alise Briede. Šāds lēmums pieņemts saistībā ar pieprasījuma samazināšanos šajā maršrutā, kas daļēji skaidrojams ar vīrusa "Covid-19" izplatību.

"Pēdējo dienu laikā mēs esam novērojuši būtisku īstermiņa rezervāciju kritumu uz Milānu, tādēļ pieņēmām lēmumu samazināt reisu skaitu," skaidro airBaltic izpilddirektors Martins Gauss, "Vasaras sezonā airBaltic plāno atjaunot sezonālos lidojumus uz Katāniju, Olbiju un Venēciju."

Laika periodā no 23.marta līdz 31.maijam airBaltic lidojumus no Rīgas uz Milānu veiks divas reizes nedēļā. Pasažieri, kuri jau veikuši rezervācijas ietekmētajiem reisiem uz Milānu no 23.marta līdz 31.maijam, tiks pārcelti uz citiem lidojumiem, skaidro aviokompānijā. Pasažieriem tiks piedāvāta iespēja mainīt savas ietekmētās rezervācijas bez maksas uz citiem airBaltic galamērķiem šajā apkārtnē - Cīrihi, Ženēvu, Minheni vai Vīni.

Lasītākās ziņas

airBaltic šobrīd plāno, ka līdz 23.martam lidojumi no Rīgas uz Milānu un Veronu tiks veikti saskaņā ar plānoto grafiku.

airBaltic lūdz sekot atbildīgo veselības iestāžu rekomendācijām, un vienlaikus pieturēties pie regulāras roku mazgāšanas un citiem pamata higiēnas pasākumiem, lai mazinātu risku saslimt ar kādām vīrusa infekcijām. Organizācija aicina pasažierus, kuri ir slimi, atlikt lidojumu līdz atveseļošanās laikam.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti