Dalies:

airBaltic sāk lidojumus no Rīgas uz Bukaresti

airBaltic sāk lidojumus no Rīgas uz Bukaresti
  • 05. Jun. 2014

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsākusi jaunus vasaras sezonas lidojumus no Rīgas uz Rumānijas galvaspilsētu Bukaresti, informē Jānis Vanags, Korporatīvo komunikāciju viceprezidents.

Četri jaunie reisi nedēļā nodrošina ērtu ceļošanu starp divām galvaspilsētām, kā arī tālāk uz galamērķiem Baltijā, Skandināvijā un Krievijā.

Restrukturizācijas pasākumu ietvaros un nelielā pieprasījuma dēļ, vasaras sezonā airBaltic pārtraukusi lidojumus vairākos maršrutos, kas savukārt ļauj uzsākt lidojumus maršrutā Rīga - Bukareste.

Tādējādi airBaltic klientiem tiek nodrošināta ērta ceļošana starp abām pilsētām, kā arī tālāk uz tādiem galamērķiem kā Stokholma, Oslo, Sanktpēterburga, Helsinki, Viļņa un Tallina.

airBaltic veic lidojumus no Rīgas uz Bukaresti četras reizes nedēļā - otrdienās, trešdienās, piektdienās un sestdienās. Aviokompānija lidojumus veic ar Bombardier Q400 NextGenlidmašīnu un lidojuma ilgums ir aptuveni divas stundas un piecdesmit piecas minūtes.

Biļešu cena abos virzienos ir sākot no EUR 179, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.

airBaltic/Publicitātes foto

Lasītākās ziņas valstī

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti