Dalies:

"airBaltic" pret kompensāciju piedzinēju "Skycop". Kuram taisnība?

"airBaltic" pret kompensāciju piedzinēju "Skycop". Kuram taisnība?
  • 06. Jun. 2019

Vakar vēstījām, ka lidojumu kompensāciju pieprasījumu uzņēmums “Skycop” panāca vienošanos ar “airBaltic” par kompensāciju izmaksu pasažieriem aptuveni 120 000 eiro apmērā par kavētiem, atceltiem vai virspārdotiem lidojumiem. "airBaltic" atbildējis un "Skycop" izplatīto informāciju nosaucis par nepatiesu.

Lidsabiedrībā norāda, ka pašlaik ir uzsāktas izlīguma sarunas, kuru ietvaros izlīgumi tiks slēgti katrā individuālajā gadījumā atsevišķi. Līdz ar to vēl tikai tiks vērtēts, vai izmaksāt kompensācijas atbilstoši ES regulai, kas šo kārtību nosaka. Tas nozīmē, ka visi 385 pasažieri, kuriem "Skycop" pieprasa kompensācijas, var tās arī nesaņemt.

"Pirms tiesas kompensācijas "Skycop" klientiem netika izmaksātas gadījumos, kad "Skycop" prasītais kompensācijas apmērs nebija atbilstošs Regulas 261/2004 noteikumiem, vai arī "Skycop" nesniedza atbilstošus dokumentus, lai būtu iespējams pārliecināties par viņu pārstāvības tiesībām. airBaltic ir būtiski pārliecināties, ka izmaksātā kompensācija nonāk pie pasažieriem, kuriem tā pienākas, tādēļ airBaltic novērtē izlīguma sarunās panākto progresu."

Lasītākās ziņas valstī

"airBaltic" iesaka kompensācijas kārtot ar pašu lidsabiedrību bez starpnieku iesaistes. Plašāka informācijas par kompensācijām un to saņemšanas kārtību pieejama viņu mājaslapā: https://www.airbaltic.com/lv/pasazieru-tiesibas.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti