Dalies:

airBaltic, Wizzair un Ryanair atceļ lidojumus uz Itāliju

airBaltic, Wizzair un Ryanair atceļ lidojumus uz Itāliju
CC0 licence
  • 10. Mar. 2020

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" 9.martā uz laiku pārtrauca lidojumus uz Itālijas pilsētām Milānu un Veronu, bet šodien šim sarakstam pievienoja arī Romu. Lidojumi līdz maija beigām atcelti arī uz Telavivu Izraēlā. Aviokompānija arī pieņēmusi lēmumu piedāvāt saviem pasažieriem vienu bezmaksas datuma maiņas iespēju visām rezervācijām, kas veiktas no 10. līdz 31.martam, kuru varēs izmantot ceļošanai līdz 2020.gada 31.decembrim.

"Mēs skaidri redzam, ka pasažieri vēlas ceļot un plānot savas pavasara izskaņas un vasaras brīvdienas. Šāds lēmums nodrošina elastību mūsu pasažieriem, lai viņi ērti varētu rezervēt savu nākamo ceļojumu," norāda airBaltic izpilddirektors Martins Gauss.

Šis pagaidu piedāvājums ir derīgs visām jaunajām "airBaltic" lidojumu rezervācijām, kas veiktas laika posmā no 2020.gada 10. līdz 31.martam. Pasažieri var pārreģistrēt savas biļetes bez maksas uz jaunu datumu ceļojumiem, kas jāveic līdz 2020.gada 31.decembrim. Atļauta tikai viena datuma maiņa.

Lasītākās ziņas

Visām esošajām rezervācijām, kas veiktas līdz 9.martam ar ceļojuma datumiem līdz 2020.gada 31.martam, "airBaltic" piedāvā iespēju bez maksas mainīt datumu ceļojumiem, kas jāveic līdz 2020.gada 31.decembrim.

Datuma maiņu nepieciešams veikt pirms orģinālās rezervācijas izlidošanas datuma. Ja sākotnējā biļetes cena nav pieejama, nepieciešams piemaksāt attiecīgo cenas atšķirību. Rezervācijas izlidošanas valstij un galamērķim jāsaglabājas tādam pašam kā oriģinālajā biļetē.

Jaunākā informācija par "airBaltic" izmaiņām ceļojuma grafikā ir atrodama uzņēmuma mājaslapā.

Savukārt lidsabiedrība "Wizz Air" no šodienas līdz 3.aprīlim pārtrauc lidojumus visos Itālijas maršrutos, bet no 12.marta tiks pārtraukti lidojumi uz Izraēlu, informē lidsabiedrības pārstāvji.

"Wizz Air" no Rīgas piedāvāja lidojumus uz Bari Itālijā, Kā arī Telavivu un Eilatu Izraēlā.

Saistībā ar Itālijas premjerministra izziņoto karantīnu valstī "Wizz Air" pārtrauc lidojumus uz Itālijas pilsētām Algēro, Bari, Boloņu, Katāniju, Milānu Bergamo, Milānu Malpensu, Neapoli, Pizu, Romu Čampīno, Romu Fjumičīno, Turīnu, Venēciju Trevizo, Veronu.

Tāpat saistībā ar Izraēlas valsts iestāžu izsludināto 14 dienu karantīnu visiem ieceļojošajiem pasažieriem, lai ierobežotu Covid-19 uzliesmojumu, tiks pārtraukti lidojumi uz Telavivu un Eilatu Izraēlā. Lidojumi no Rīgas, Viļņas, Katovices, Krakovas un Varšavas, Vīnes, Sofijas un Varnas, Budapeštas un Debrecenas, Bukarestes, Klužas-Napokas, Jasiem, Sibiu un Timišoaras, Londonas Lūtonas uz Telavivu un Eilatu tiks pārtraukti līdz 23.martam ieskaitot.

Pasažieri, kuru lidojumus ietekmē šīs pārmaiņas un kas ir iegādājušies biļetes tieši vietnē "wizzair.com" vai lidsabiedrības mobilajā lietotnē, tiks automātiski informēti ar e-vēstuli, kurā tiek piedāvāta bezmaksas atkārtota iegāde, sākotnējās maksas pilna atmaksa vai 120% atmaksa lidsabiedrības kredītā.

Savukārt pasažieriem, kas iegādājušies biļetes caur tūrisma aģentūrām, tostarp tiešsaistes tūrisma aģentūrām, ir jāsazinās ar uzņēmumu, kurā ir pirktas biļetes.

Arī Īrijas zemo cenu aviokompānija "Ryanair" jaunā koronavīrusa epidēmijas dēļ uz laiku pārtrauks visus reisus uz un no Itālijas, kā arī Itālijas iekšzemes lidojumus, teikts otrdien izplatītajā lidsabiedrības paziņojumā.

Tajā sacīs, ka no piektdienas, 13.marta, plkst.24 (14.marta plkst. 1 pēc Latvijas laika) līdz 8.aprīlim plkst.24 (9.aprīļa plkst. 1 pēc Latvijas laika) tiek pārtraukti visi starptautiskie reisi uz un no Itālijas. Vienīgais galamērķis Itālijā, uz kuru "Ryanair" lido no Rīgas, ir Bergamo.

Savukārt no trešdienas, 11.marta, plkst.24 (12.marta plkst. 1 pēc Latvijas laika) līdz 8.aprīlim plkst.24 (9.aprīlim plkst. 1 pēc Latvijas laika) aviokompānija pārtrauks visus Itālijas iekšzemes reisus.

"Ryanair" norāda, ka reisu pārtraukšanas iemesls ir Itālijas valdības lēmums visā valstī noteikt karantīnu jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības dēļ.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti