Dalies:

"airBaltic" palielina maršrutu skaitu no Rīgas

"airBaltic" palielina maršrutu skaitu no Rīgas
  • 07. Mar. 2019

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" vasaras sezonā, kas sāksies 31. martā, piedāvās iespēju pasažieriem izvēlēties no vairāk nekā 300 galamērķiem, kuros būs iespējams nokļūt ar vienu pārsēšanos, pateicoties sadarbībai ar "airBaltic" partneru aviokompānijām. Papildus tam "airBaltic" piedāvās astoņus jaunus tiešos lidojumus, no kuriem pieci tiks veikti no Rīgas un trīs no Tallinas, ziņo uzņēmumā.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norāda: "Vasaras sezonas lidojumu grafiks tiks sākts jau šajā mēnesī. Turpinot saņemt jaunas lidmašīnas, mēs varam vēl vairāk attīstīt mūsu maršrutu tīklu, apkalpot jaunus tiešos galamērķus, kā arī palielināt lidojumu skaitu populārākajos maršrutos. Mēs labi apzināmies pieprasījumu tirgū un esam šeit, lai nodrošinātu labāko savienojamību uz un no Rīgas."

"Līdz šim populārākie jaunie galamērķi no Rīgas ir Štutgarte, Dublina un Kosas sala Grieķijā. Mūsu mērķis ir savienot Rīgu un Baltiju ar gandrīz jebkuru galamērķi pasaulē tikai ar vienu pārsēšanos," piebilst Gauss.

Lasītākās ziņas

"airBaltic" marta beigās sāks lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, bet maijā sāks arī regulāros lidojumus uz diviem atpūtas galamērķiem – Kosu un Menorku.

"airBaltic" šobrīd nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā "airBaltic" uzsāks lidojumus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti